background - Titanfall 2 DLC mapa zdarma
Titanfall 2 DLC mapa zdarma

Titanfall 2 DLC mapa zdarma

11. 10. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Fanoušci Titanfall se mohou radovat. DLC mapu Angel City dostanou Zdarma!

Respawn Entertainment potvrdili, že oblíbená mapa v módu pro více hráču z Titanfall 1 bude ke stažení zdarma pro ty, kteří si hru zakoupili.

Vývojáři dále říkají: ''Předělaná mapa Angel City pro ně mnoho znamená, jelikož se hráči jednou částí dostanou zpět do prvního dílu Titanfall, kde si tuto mapu velice oblíbili.'' Vývojáři déle tvrdí, že se nemohou dočkat, až konečně uvidí celou mapu, na které si budou moci zahrát s roboty a novou technikou z druhého dílu Titanfall.

AngelCity

Nicméně, tato mapa bude zdarma pro každého. Ten kdo si předobjednal jakoukoliv verzi hry, od jakéhokoliv prodejce, bude mít však výhodu, jelikož si hru zahraje o 3 dny dříve a také dostane speciální Nitro Scorch pack.

game

Respawn také říka, že v novém dílu bude snadnější hrát se svými přáteli, jelikož nebude záležet na tom, kdo má jaký balíček DLC map. Prostě a jednoduše všechny balíčky budou zdarma, aby udrželi hru při životě, tvrdí. S tím spojené dále vydávané DLC, které budou také zdarma.

V následujících měsících studio slibuje, že bude vypouštět novinky, ohledně dalších DLC packu.

Vydání Titanfall je potvrzeno 28. října a budete si ho moci zahrát na PC, Play Station 4 a Xbox ONE.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background