background - První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2
První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2

První krvavá hodinka z Shadow Warrior 2

12. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Hráli jste někdy hru Shadow Warrior? Jedná o poměrně starý titul, který se před pár lety dočkal hezčí Classic Redux verze. Dnes se již můžeme bavit o kultovní záležitosti, kde jste mohli nechat spousty hodin svého života a k tomu kýble nervů. Byť se jednalo o pořádnou dávku zábavy, u níž akce nepovolovala od začátku do konce, někdy těch nepřátel bylo tak moc, že i otrlejší hráči byli najednou zpocení.

Shadow Warrior se začátkem příštího roku dočká druhého dílu, od kterého se očekává poměrně hodně - trochu té oldschoolové hratelnosti, v novém a hezčím kabátku, se spoustou rozmasakrovaných nepřátel a herních myší, jež odešly předčasně do křemíkového nebe. Vývojáři taktéž plánují vydání hry i na konzole PS4 a Xbox One, takže budeme doufat, že žádná z verzí nebude nikterak problematická.

Nově se můžeme podívat na první hodinku z daného Shadow Warrior 2. A co můžeme čekat? Přesně to, na co čekáme. Hodně nepřátel, krve, nějakých těch hlášek apod. Vypadá to dobře, tak snad to takové bude i ve výsledku.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background