background - Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil
Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

13. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

A máme tu pátý díl naší nově oblíbené minisérie "Ubisoft naděluje hry ke svému 30letému výročí". V minulosti jsme se dočkali titulů jako Rayman Origins, The Crew nebo třeba úplně první díl slavné série Splinter Cell. S novým měsícem přichází nová hra, a tou je tentokrát výborná adventurní záležitost Beyond Good & Evil.

Beyond Good & Evil vyšla v roce 2003 (HD edice roku 2011) a herní kritici i obyčejní hráči neskrývali své nadšení. Jedná se o příjemnou adventuru, jež kombinovala mimo adventurních prvků také stealth, fajnově pojatou akci, a to vše s dobrým příběhem, v němž jste se coby novinářka Jade vydali zjistit pravdu. Planetu Hyllis totiž po dlouhou dobu bombardovali mimozemšťané a tamější vláda si nevěděla rady.

Jestli vás nynější nabídka Ubisoftu zaujala, nezbývá vám nic jiného, než jít na svůj Uplay účet a dát si Beyond Good & Evil stahovat. Opětovně platí menší upozornění, že nabídka je časově omezena, tudíž takové to "Jo, zítra to dám sosnout" by se mělo pronést s rozvahou. Víme přeci, jak to chodí.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background