background - Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil
Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

Ubisoft naděluje adventuru Beyond Good & Evil

13. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

A máme tu pátý díl naší nově oblíbené minisérie "Ubisoft naděluje hry ke svému 30letému výročí". V minulosti jsme se dočkali titulů jako Rayman Origins, The Crew nebo třeba úplně první díl slavné série Splinter Cell. S novým měsícem přichází nová hra, a tou je tentokrát výborná adventurní záležitost Beyond Good & Evil.

Beyond Good & Evil vyšla v roce 2003 (HD edice roku 2011) a herní kritici i obyčejní hráči neskrývali své nadšení. Jedná se o příjemnou adventuru, jež kombinovala mimo adventurních prvků také stealth, fajnově pojatou akci, a to vše s dobrým příběhem, v němž jste se coby novinářka Jade vydali zjistit pravdu. Planetu Hyllis totiž po dlouhou dobu bombardovali mimozemšťané a tamější vláda si nevěděla rady.

Jestli vás nynější nabídka Ubisoftu zaujala, nezbývá vám nic jiného, než jít na svůj Uplay účet a dát si Beyond Good & Evil stahovat. Opětovně platí menší upozornění, že nabídka je časově omezena, tudíž takové to "Jo, zítra to dám sosnout" by se mělo pronést s rozvahou. Víme přeci, jak to chodí.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background