background - SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky
SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky

SPOILER Z MAFIA III – přeživší postava ze dvojky

18. 10. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Varování: TENTO ČLÁNEK OBSAHUJE VYZRAZENÍ ČÁSTI PŘÍBĚHU z Mafia III. Pokud si to nechcete nechat vykecat, tak už dál nečtěte.

Mafia III se očividně snaží navázat na Mafii II tak jak jen je to možné – těžko říct, jestli se autoři pokouší hrát na naše nostalgii prodchnuté city, nebo jim vážně jde o zachování linie této herní série, ale... jelikož je to spoiler, tak zbytek textu najdete níže pod obrázkem (což je pojistka, aby si to někdo nepřečetl omylem).

Zdá se, že Joe Barbaro, parťák hlavního hrdiny Vita z Mafia II, žije a narazíme na něj v Mafia III. Není to zde přímo explicitně řečeno, ale mnozí hráči si všimli nápadných podobností mezi právě Joem a šoférem Lea Galanteho, který se objevil v jedné ze scén právě v Mafia III (viz videa dole pod článkem). Samozřejmě, proti této teorii se objevila i opozice, která tvrdí, že ona postava je ve skutečnosti Pepé Costa, což vyvolalo jisté diskuzní třenice mezi hráči.

Je nutné zmínit, že přežití Joa by vedlo k jedné zásadní věci a to k deklasování závěru Mafia II, kde ona legendární věta „Joe nebyl součástí dohody“ zásadním momentem pro vyznění depresivní pointy a i jistého mravního východiska ze hry, kdy hlavní postavy doplatily na své činy.

A co si myslíte vy? Je onen muž v Mafia III Joe? A pokud ano, jste šťastní, že přežil?

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background