background - Hardcore strategie Interplanetary
Hardcore strategie Interplanetary

Hardcore strategie Interplanetary

19. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi, tak vás určitě neurazí hra Interplanetary. Tato strategie vám nabídne chvilkami silně hardcore zážitek meziplanetárních soubojů. Na začátku si vyberete planetu, nastavíte si hru dle vaší chuti a dále se snažíte svoji planetu vyzbrojit a ochránit.

Vaším úkolem je zničit města na ostatních planetách, ale současně musíte bránit ta svoje. Pokud ztratíte všechna města, tak končíte. K obraně a ničení vám pomůže výzkum a stavba nových zbraní. Začínáte s jednoduchým Railgunem, se kterým je na delší vzdálenost něco trefit opravdu um. Dále máte k dispozici Missile. Tato zbraň má výhodu v tom, že po vstupu do gravitačního pole planety se rozdělí na menší hlavice a zasáhne více cílů. A nejdokonalejší jsou lasery. Ve hře je stacionární laser z planety a solární laser, jehož paprsek vychází ze Slunce. K obraně vám bude muset postačit na začátku jednoduchý Kinetic defense , později se dostanete k Shield defense.

Současně se musíte starat o suroviny a energii. To vše získávíte pomocí solárních nebo jaderných elektráren a dolů. K průzkumu ostatních planet musíte zkonstruovat teleskopy.

Hra je dobrý "zabíječ času", protože než se vám podaří vyřadit všechny soupeře, tak to několik hodin zabere. I tak je hra skvělá a vše podtrhuje úžasný soundtrack.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background