background - Hardcore strategie Interplanetary
Hardcore strategie Interplanetary

Hardcore strategie Interplanetary

19. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi, tak vás určitě neurazí hra Interplanetary. Tato strategie vám nabídne chvilkami silně hardcore zážitek meziplanetárních soubojů. Na začátku si vyberete planetu, nastavíte si hru dle vaší chuti a dále se snažíte svoji planetu vyzbrojit a ochránit.

Vaším úkolem je zničit města na ostatních planetách, ale současně musíte bránit ta svoje. Pokud ztratíte všechna města, tak končíte. K obraně a ničení vám pomůže výzkum a stavba nových zbraní. Začínáte s jednoduchým Railgunem, se kterým je na delší vzdálenost něco trefit opravdu um. Dále máte k dispozici Missile. Tato zbraň má výhodu v tom, že po vstupu do gravitačního pole planety se rozdělí na menší hlavice a zasáhne více cílů. A nejdokonalejší jsou lasery. Ve hře je stacionární laser z planety a solární laser, jehož paprsek vychází ze Slunce. K obraně vám bude muset postačit na začátku jednoduchý Kinetic defense , později se dostanete k Shield defense.

Současně se musíte starat o suroviny a energii. To vše získávíte pomocí solárních nebo jaderných elektráren a dolů. K průzkumu ostatních planet musíte zkonstruovat teleskopy.

Hra je dobrý "zabíječ času", protože než se vám podaří vyřadit všechny soupeře, tak to několik hodin zabere. I tak je hra skvělá a vše podtrhuje úžasný soundtrack.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background