background - Hardcore strategie Interplanetary
Hardcore strategie Interplanetary

Hardcore strategie Interplanetary

19. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi, tak vás určitě neurazí hra Interplanetary. Tato strategie vám nabídne chvilkami silně hardcore zážitek meziplanetárních soubojů. Na začátku si vyberete planetu, nastavíte si hru dle vaší chuti a dále se snažíte svoji planetu vyzbrojit a ochránit.

Vaším úkolem je zničit města na ostatních planetách, ale současně musíte bránit ta svoje. Pokud ztratíte všechna města, tak končíte. K obraně a ničení vám pomůže výzkum a stavba nových zbraní. Začínáte s jednoduchým Railgunem, se kterým je na delší vzdálenost něco trefit opravdu um. Dále máte k dispozici Missile. Tato zbraň má výhodu v tom, že po vstupu do gravitačního pole planety se rozdělí na menší hlavice a zasáhne více cílů. A nejdokonalejší jsou lasery. Ve hře je stacionární laser z planety a solární laser, jehož paprsek vychází ze Slunce. K obraně vám bude muset postačit na začátku jednoduchý Kinetic defense , později se dostanete k Shield defense.

Současně se musíte starat o suroviny a energii. To vše získávíte pomocí solárních nebo jaderných elektráren a dolů. K průzkumu ostatních planet musíte zkonstruovat teleskopy.

Hra je dobrý "zabíječ času", protože než se vám podaří vyřadit všechny soupeře, tak to několik hodin zabere. I tak je hra skvělá a vše podtrhuje úžasný soundtrack.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background