background - Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?
Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

5. 11. 2016
Ladislav Klimeš
3 obrázků
4 min čtení

Jak jistě víte, pro The Division to bylo vcelku krušných pár měsíců. Po vydání vyšly první patche a první DLC s názvem Underground a pak vyšel patch 1.3 a… komunita odešla. Z valné části. Hra začala skomírat, a to díky několika faktorům.

1

V end game obsahu se absolutně rozhodil balanc zbraní, přibyly bugy a lagy, které v betě nebyly. Není se čemu divit, když se většina komunity sbalila a šla hrát něco jiného. Vývojáři nakonec museli přistoupit k dost razantnímu kroku. Odložili plánovaná DLC a vše se pokusili zachránit jedním patchem s označením 1.4.

2

Většina lidí, včetně nás, věřila, že se nakonec Ubisoft omluví, nevydá další DLC a hru nechá umřít a vyšumět. Nakonec se tak nestalo. Skutečně onen vymodlený patch slibující balanc zbraní a opravy přidaných chyb přišel. Málokdo si myslel, že to hru zachrání.

3

A k velkému překvapení – hráči se vracejí. Sice zatím ne moc, ale aktivita pomalu narůstá. Že by hra chytla druhý dech? My si myslíme, že to možné i je. Pokud hru budou autoři zásobovat dodatečným obsahem i po skončení season passu, mohla by tato zajímavá „pseudoonlinovka“ ještě chvíli vydržet.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background