background - Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?
Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

Má šanci Tom Clancy´s The Division na návrat hráčů?

5. 11. 2016
Ladislav Klimeš
3 obrázků
4 min čtení

Jak jistě víte, pro The Division to bylo vcelku krušných pár měsíců. Po vydání vyšly první patche a první DLC s názvem Underground a pak vyšel patch 1.3 a… komunita odešla. Z valné části. Hra začala skomírat, a to díky několika faktorům.

1

V end game obsahu se absolutně rozhodil balanc zbraní, přibyly bugy a lagy, které v betě nebyly. Není se čemu divit, když se většina komunity sbalila a šla hrát něco jiného. Vývojáři nakonec museli přistoupit k dost razantnímu kroku. Odložili plánovaná DLC a vše se pokusili zachránit jedním patchem s označením 1.4.

2

Většina lidí, včetně nás, věřila, že se nakonec Ubisoft omluví, nevydá další DLC a hru nechá umřít a vyšumět. Nakonec se tak nestalo. Skutečně onen vymodlený patch slibující balanc zbraní a opravy přidaných chyb přišel. Málokdo si myslel, že to hru zachrání.

3

A k velkému překvapení – hráči se vracejí. Sice zatím ne moc, ale aktivita pomalu narůstá. Že by hra chytla druhý dech? My si myslíme, že to možné i je. Pokud hru budou autoři zásobovat dodatečným obsahem i po skončení season passu, mohla by tato zajímavá „pseudoonlinovka“ ještě chvíli vydržet.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background