background - Super těžké obtížnosti v COD: Infinite Warfare
Super těžké obtížnosti v COD: Infinite Warfare

Super těžké obtížnosti v COD: Infinite Warfare

3. 11. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
6 min čtení

Ačkoliv se některým lidem může zdát, že poslední roky stojí značka Call of Duty totálně za nic a inovace jsou nulové, není to tak úplně pravda. Ano, pořád je to z hlediska kampaně lineární koridorová střílečka a multiplayerová stránka je o svižné akci. Přesto se vývojáři do každého nového dílu snaží přinést něco zcela nového. Advanced Warfare přinesl exoskeletonový oblek, Black Ops 3 nabídl novou možnost kooperativního projítí kampaně a Infinite Warfare nebude pozadu.

Zásadní novinkou do singleplayeru Infinite Warfare je, kromě vesmírného zasazení a velké spousty hereckých postav, přidání dvou nových obtížností: Specialist a YOLO.

Specialist přináší do kampaně velikou realističnost, pokud se budeme bavit o vaší postavě. Už vám nebude stačit schovat se za barikádu, vyhealovat se za pár vteřinek a jít opětovně kosit nepřátele. Jestliže nebudete mít k dispozici Nano Shots, budete na tom pořád stejně (špatně). Helmy si budete muset měnit, protože budou permanentně poškozovány. Nutno podotknout, že helmy i Nano Shots zabírají místo ve vašem inventáři. Také nepřátelé vás budou moci potrápit. Kromě toho, že vám mohou vystřelit zbraň z rukou, vás taky mohou značně oslabit - když vás trefí do rukou, nebude se vám příjemně mířit, a když do nohou, "získáte" pohybová omezení.

YOLO mód je o tom, o čem vypovídá známé slovo - You Only Live Once. Takže když vás v nějaké misi zastřelí, začnete znova. Prostě to nevyšlo, třeba příště.

Abyste se k těmto obtížnostem dostali, musíte nejdřív projít Infinite Warfare s klasickými obtížnostmi. Pro zpřístupnění Specialist musíte hru projít na jakoukoliv obtížnost. Jakmile projdete hrou se Specialist obtížností, otevře se vám YOLO mód.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background