background - Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!
Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

20. 05. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

Blizzard, si počíhal na hráče, kteří používali boty, jenž za ně hráli. To se samozřejmě nelíbilo lidem z GM týmu, který v důsledku toho zabanoval více, než 100 000 účtů. Zde je chat mezi lidmi z GM týmu.

"V poslední době jsme zavedli akce proti velkému množství World of Warcraft účtů, kde jsme zaznamenali používání programů pro automatické hraní tzv. botů. Zakládáme si na stejných a férových herních podmínkách pro všechny ve World of Warcraft a i nadáleme budeme pokračovat v hledání těchto programů, které nejsou v souvladu s pravidly. Podvody nebudou tolerovány."

Manager Micah "Bashiok" Whipple napsal na Twitteru: "Botting je definovaný jako automatické provedení jakékoliv akce, ne jenom chůze. Pokud program mačká tlačítka za vás porušujete tím pravidla." To možná vysvětluje to, proč toto "kolo" banů je pouze na půl roku a nejedná se tudíž o perma-ban, který by byl zajista velice nepříjmený.

Je to správný krok od Blizzardu?

1.Ano
2. Ne
Celkem hlasů: 1455
Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background