background - Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!
Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

20. 05. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

Blizzard, si počíhal na hráče, kteří používali boty, jenž za ně hráli. To se samozřejmě nelíbilo lidem z GM týmu, který v důsledku toho zabanoval více, než 100 000 účtů. Zde je chat mezi lidmi z GM týmu.

"V poslední době jsme zavedli akce proti velkému množství World of Warcraft účtů, kde jsme zaznamenali používání programů pro automatické hraní tzv. botů. Zakládáme si na stejných a férových herních podmínkách pro všechny ve World of Warcraft a i nadáleme budeme pokračovat v hledání těchto programů, které nejsou v souvladu s pravidly. Podvody nebudou tolerovány."

Manager Micah "Bashiok" Whipple napsal na Twitteru: "Botting je definovaný jako automatické provedení jakékoliv akce, ne jenom chůze. Pokud program mačká tlačítka za vás porušujete tím pravidla." To možná vysvětluje to, proč toto "kolo" banů je pouze na půl roku a nejedná se tudíž o perma-ban, který by byl zajista velice nepříjmený.

Je to správný krok od Blizzardu?

1.Ano
2. Ne
Celkem hlasů: 1455
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background