background - Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!
Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

Blizzard zabanoval více než 100 000 WoW účtů!

20. 05. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

Blizzard, si počíhal na hráče, kteří používali boty, jenž za ně hráli. To se samozřejmě nelíbilo lidem z GM týmu, který v důsledku toho zabanoval více, než 100 000 účtů. Zde je chat mezi lidmi z GM týmu.

"V poslední době jsme zavedli akce proti velkému množství World of Warcraft účtů, kde jsme zaznamenali používání programů pro automatické hraní tzv. botů. Zakládáme si na stejných a férových herních podmínkách pro všechny ve World of Warcraft a i nadáleme budeme pokračovat v hledání těchto programů, které nejsou v souvladu s pravidly. Podvody nebudou tolerovány."

Manager Micah "Bashiok" Whipple napsal na Twitteru: "Botting je definovaný jako automatické provedení jakékoliv akce, ne jenom chůze. Pokud program mačká tlačítka za vás porušujete tím pravidla." To možná vysvětluje to, proč toto "kolo" banů je pouze na půl roku a nejedná se tudíž o perma-ban, který by byl zajista velice nepříjmený.

Je to správný krok od Blizzardu?

1.Ano
2. Ne
Celkem hlasů: 1455
PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background