background - Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů
Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů

Valve táhne do boje proti mystifikaci hráčů

5. 11. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Společnost Valve je se svým prográmkem Steam velice vlídná jak k hráčům, tak k vývojářům. Šanci uchytit se zde mají takřka všichni, stačí, aby se o hru projevil zájem, budeme-li se bavit o indie vývojářích. Větší hry to mají v tomto ohledu jednodušší.

Zásadní změnou ale bude propagace her ze strany vývojářů. Nově budou vývojáři muset nahrávat pouze takové materiály, které představí, v jakém stavu se jejich hra momentálně nachází. Doposud se snad u všech her objevoval mix artworků, promo materiálů a screenshotů. Ze vzniklého guláše mohla u hráčů vzniknout mystifikace, jak tedy hra vypadá.

Je jasné, že je tento krok reakcí na kauzu No Man's Sky. Valve sice tvrdí, že o tomto kroku přemýšlela už dávno a byl v přípravách, nicméně jde vycítit, že po zmíněném No Man's Sky dostal zelenou.

Rozhodně se jedná o správný krok. Daná mystifkace často mate hráče ve velké míře, takže nyní bude ihned jasné, jakou hru si chcete pořídit.

Souhlasíš s tímto krokem?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 412
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background