background - Nové NHL 16!
Nové NHL 16!

Nové NHL 16!

21. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

V září tohoto roku se dočkáme dalšího dílu ze série NHL od EA Sports. Co nového nás čeká?

V první řadě to bude atmosféra na stadionech. Fanoušci budou mít vylepšené skandování a oslavy typické pro jednotlivé týmy. Stejně tak uvidíme v hledišti i maskoty.

Vylepšení se dočká i systém bruslení, který opravdu potřebuje nějakou inovaci. Díky tomu budete moct využít nové pohyby v různých situacích a získat tak výhodu. Inovací projde i chování puku při přijmutí přihrávky.

Další novinkou budou vousy v play-off, které patří k tradici. Když se vám podaří probojovat do play-off, vašim hráčům začnou růst vousy. Podle EA budou velmi přesné s různou délkou a tloušťkou.

Do hry se dostane i několik módů. EA Sports Hockey League, kterému byl odstraněn systém vývoje hokejisty, což dříve vedlo k nevyrovnané hře. Dále to bude režim 6 vs. 6, kde každý hráč ovládá jednoho hokejistu. K dispozici bude i CO-OP režim, kde se třemi lidmi na jedné konzoli budete moct hrát proti jinému čtyř člennému týmu. V singleplayeru bude režim známý jako Be a Pro a Be a GM. Dále ve hře bude Be a Pro: Shape Your Legacy a trénink, kde můžete zdokonalovat své schopnosti.

Hra vychází v září 2015 na PS4 a Xbox One.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background