background - Nové NHL 16!
Nové NHL 16!

Nové NHL 16!

21. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

V září tohoto roku se dočkáme dalšího dílu ze série NHL od EA Sports. Co nového nás čeká?

V první řadě to bude atmosféra na stadionech. Fanoušci budou mít vylepšené skandování a oslavy typické pro jednotlivé týmy. Stejně tak uvidíme v hledišti i maskoty.

Vylepšení se dočká i systém bruslení, který opravdu potřebuje nějakou inovaci. Díky tomu budete moct využít nové pohyby v různých situacích a získat tak výhodu. Inovací projde i chování puku při přijmutí přihrávky.

Další novinkou budou vousy v play-off, které patří k tradici. Když se vám podaří probojovat do play-off, vašim hráčům začnou růst vousy. Podle EA budou velmi přesné s různou délkou a tloušťkou.

Do hry se dostane i několik módů. EA Sports Hockey League, kterému byl odstraněn systém vývoje hokejisty, což dříve vedlo k nevyrovnané hře. Dále to bude režim 6 vs. 6, kde každý hráč ovládá jednoho hokejistu. K dispozici bude i CO-OP režim, kde se třemi lidmi na jedné konzoli budete moct hrát proti jinému čtyř člennému týmu. V singleplayeru bude režim známý jako Be a Pro a Be a GM. Dále ve hře bude Be a Pro: Shape Your Legacy a trénink, kde můžete zdokonalovat své schopnosti.

Hra vychází v září 2015 na PS4 a Xbox One.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background