background - Nové NHL 16!
Nové NHL 16!

Nové NHL 16!

21. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

V září tohoto roku se dočkáme dalšího dílu ze série NHL od EA Sports. Co nového nás čeká?

V první řadě to bude atmosféra na stadionech. Fanoušci budou mít vylepšené skandování a oslavy typické pro jednotlivé týmy. Stejně tak uvidíme v hledišti i maskoty.

Vylepšení se dočká i systém bruslení, který opravdu potřebuje nějakou inovaci. Díky tomu budete moct využít nové pohyby v různých situacích a získat tak výhodu. Inovací projde i chování puku při přijmutí přihrávky.

Další novinkou budou vousy v play-off, které patří k tradici. Když se vám podaří probojovat do play-off, vašim hráčům začnou růst vousy. Podle EA budou velmi přesné s různou délkou a tloušťkou.

Do hry se dostane i několik módů. EA Sports Hockey League, kterému byl odstraněn systém vývoje hokejisty, což dříve vedlo k nevyrovnané hře. Dále to bude režim 6 vs. 6, kde každý hráč ovládá jednoho hokejistu. K dispozici bude i CO-OP režim, kde se třemi lidmi na jedné konzoli budete moct hrát proti jinému čtyř člennému týmu. V singleplayeru bude režim známý jako Be a Pro a Be a GM. Dále ve hře bude Be a Pro: Shape Your Legacy a trénink, kde můžete zdokonalovat své schopnosti.

Hra vychází v září 2015 na PS4 a Xbox One.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background