background - Může se blížit nový Crysis?
Může se blížit nový Crysis?

Může se blížit nový Crysis?

13. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Před časem se na internetu objevil obrázek, který vytvořil jeden ze zaměstnanců Cryteku. Využil nejmodernější verze Cryenginu s přídavkem Megascans a stvořil něco, co by mohla být pláž z nového Crysis.

A teď si půjdeme trošku zapřemýšlet. Jak by mohl asi vypadat nový Crysis, nebo lépe řečeno, jak byste si jej představovali? Pláže a tropický ostrov dílu prvního. Betonová Džungle dílu druhého. Nebo podivný mišmaš obojího v dílu třetím?

Co si budeme povídat, další Crysis by mohl pomoci Cryteku, a to přímo výrazně. V posledních letech vydali pouze F2P hry jako třeba Warface, která se bohužel neujala tolik, kolik si asi přáli. Sice teď oslavila 3 výročí a hra to není špatná, ale Crysis by pomohl asi více. A co byste si představovali pod novým Crysis vy? Restart příběhu, pokračování, nebo kompletně jinou záležitost na stejné bázi?

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background