background - Může se blížit nový Crysis?
Může se blížit nový Crysis?

Může se blížit nový Crysis?

13. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Před časem se na internetu objevil obrázek, který vytvořil jeden ze zaměstnanců Cryteku. Využil nejmodernější verze Cryenginu s přídavkem Megascans a stvořil něco, co by mohla být pláž z nového Crysis.

A teď si půjdeme trošku zapřemýšlet. Jak by mohl asi vypadat nový Crysis, nebo lépe řečeno, jak byste si jej představovali? Pláže a tropický ostrov dílu prvního. Betonová Džungle dílu druhého. Nebo podivný mišmaš obojího v dílu třetím?

Co si budeme povídat, další Crysis by mohl pomoci Cryteku, a to přímo výrazně. V posledních letech vydali pouze F2P hry jako třeba Warface, která se bohužel neujala tolik, kolik si asi přáli. Sice teď oslavila 3 výročí a hra to není špatná, ale Crysis by pomohl asi více. A co byste si představovali pod novým Crysis vy? Restart příběhu, pokračování, nebo kompletně jinou záležitost na stejné bázi?

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background