background - Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu
Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Watch Dogs 2 se dostalo do oběhu teprve před chvílí (zatím jen pro konzole) a hráči už odhalují skrytá tajemství. Jedno z videí, implementovaných do hry, zobrazuje vesmírné prostředí s družicemi i vesmírnými loděmi rozličných tvarů a to včetně jejich lidské posádky.

Láká takhle Ubisoft hráče na sci-fi hru, kterou teprve čeká oficiální ohlášení? Zní to velmi pravděpodobně. Upřímně, nenapadá mě, proč by se někdo piplal s celkem propracovanou animací, kdyby za tím nebyl nějaký vyšší princip. A hlavně, Ubi v prvním Watch Dogs referovali na svoje starší hry (zejména na Assassin's Creed), což vedlo k mnoha teoriím o propojenosti obou světů. Tak proč by teď neodkazovali na něco teprve chystaného?

Lidé si také povšimli, že ono video stylem, zpracováním i hudbou připomíná legendární anime Cowboy Bebop – je sice nepravděpodobné, že by Ubi koupili práva na herní podobu této dnes již klasické scifárny, ale za hru v jejím ražení by hráči byli s to platit zlatem. Ale porovnejte si to sami – níže najdete ono tajemné video z Watch Dogs 2 a hned pod ním trailer na Cowboy Bebop film.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background