background - Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu
Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

Skryté video ve Watch Dogs 2 možná odkazuje na novou sci-fi hru od Ubisoftu

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Watch Dogs 2 se dostalo do oběhu teprve před chvílí (zatím jen pro konzole) a hráči už odhalují skrytá tajemství. Jedno z videí, implementovaných do hry, zobrazuje vesmírné prostředí s družicemi i vesmírnými loděmi rozličných tvarů a to včetně jejich lidské posádky.

Láká takhle Ubisoft hráče na sci-fi hru, kterou teprve čeká oficiální ohlášení? Zní to velmi pravděpodobně. Upřímně, nenapadá mě, proč by se někdo piplal s celkem propracovanou animací, kdyby za tím nebyl nějaký vyšší princip. A hlavně, Ubi v prvním Watch Dogs referovali na svoje starší hry (zejména na Assassin's Creed), což vedlo k mnoha teoriím o propojenosti obou světů. Tak proč by teď neodkazovali na něco teprve chystaného?

Lidé si také povšimli, že ono video stylem, zpracováním i hudbou připomíná legendární anime Cowboy Bebop – je sice nepravděpodobné, že by Ubi koupili práva na herní podobu této dnes již klasické scifárny, ale za hru v jejím ražení by hráči byli s to platit zlatem. Ale porovnejte si to sami – níže najdete ono tajemné video z Watch Dogs 2 a hned pod ním trailer na Cowboy Bebop film.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background