background - Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut
Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Schopnosti speedrun hráčů jsou někdy vyloženě fascinující – zejména pro mě. Já jsem ten typ pomalu postupujícího jedince, nikdy se neženu za cílem a mnohdy se někde zastavím, abych se kochal prostředím – zrovna jako pan doktor z filmu Vesničko má středisková.

Ale k věci, hráč DrTChops proběhl hru s Corvem za 31 minut a 32 sekund a hráč Cearadeth s Emily za 30 minut a 6 sekund (oba časy jsou uvedeny bez loading screenů), což jsou docela fascinující výkony. Pokud vás to zaujalo, tak více informací můžete nalézt na Dishonored 2 stránce na speedrun.com.

Samozřejmě, tohle nijak nediskredituje Dishonored 2 jako komplexní a zábavnou hru. Speedruny jsou prostě o sprintu a jediným cílem je tady dokončit hru co nejrychleji. Pokud si chcete skutečně zahrát, projít všechny úkoly a užít si příběh, tak vám samozřejmě dohrání hry zabere času víc.

Zde vám ještě přikládáme videa obou speedrunnerů

DrTChops:

Cearadeth:

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background