background - Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut
Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Schopnosti speedrun hráčů jsou někdy vyloženě fascinující – zejména pro mě. Já jsem ten typ pomalu postupujícího jedince, nikdy se neženu za cílem a mnohdy se někde zastavím, abych se kochal prostředím – zrovna jako pan doktor z filmu Vesničko má středisková.

Ale k věci, hráč DrTChops proběhl hru s Corvem za 31 minut a 32 sekund a hráč Cearadeth s Emily za 30 minut a 6 sekund (oba časy jsou uvedeny bez loading screenů), což jsou docela fascinující výkony. Pokud vás to zaujalo, tak více informací můžete nalézt na Dishonored 2 stránce na speedrun.com.

Samozřejmě, tohle nijak nediskredituje Dishonored 2 jako komplexní a zábavnou hru. Speedruny jsou prostě o sprintu a jediným cílem je tady dokončit hru co nejrychleji. Pokud si chcete skutečně zahrát, projít všechny úkoly a užít si příběh, tak vám samozřejmě dohrání hry zabere času víc.

Zde vám ještě přikládáme videa obou speedrunnerů

DrTChops:

Cearadeth:

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background