background - Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut
Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

Speedrun hráči dokázali dohrát Dishonored 2 za 30 minut

15. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Schopnosti speedrun hráčů jsou někdy vyloženě fascinující – zejména pro mě. Já jsem ten typ pomalu postupujícího jedince, nikdy se neženu za cílem a mnohdy se někde zastavím, abych se kochal prostředím – zrovna jako pan doktor z filmu Vesničko má středisková.

Ale k věci, hráč DrTChops proběhl hru s Corvem za 31 minut a 32 sekund a hráč Cearadeth s Emily za 30 minut a 6 sekund (oba časy jsou uvedeny bez loading screenů), což jsou docela fascinující výkony. Pokud vás to zaujalo, tak více informací můžete nalézt na Dishonored 2 stránce na speedrun.com.

Samozřejmě, tohle nijak nediskredituje Dishonored 2 jako komplexní a zábavnou hru. Speedruny jsou prostě o sprintu a jediným cílem je tady dokončit hru co nejrychleji. Pokud si chcete skutečně zahrát, projít všechny úkoly a užít si příběh, tak vám samozřejmě dohrání hry zabere času víc.

Zde vám ještě přikládáme videa obou speedrunnerů

DrTChops:

Cearadeth:

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background