background - Další možnosti příběhu v Mafii 3!
Další možnosti příběhu v Mafii 3!

Další možnosti příběhu v Mafii 3!

22. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
6 min čtení

Pokud jste si nepřečetli náš minulý článek, tak vám ho doporučujeme si přečíst.

Vývojářství, které má na svědomí předchůdce této hry, se stále o ničem nevyjadřuje. Několik lidí napsalo, že hra je těsně před vydáním, a měla by být dostupná v několika měsících. Ovšem tahle spekulace je v rozporu se spekulací, která říká, že se celý vývoj resetoval a začal opět v Americe. Tihle lidé se bránili argumenty, že to byla jen zástěrka pro větší očekávanost hry. Také několik lidí řeklo, že Mafia 3 vyjde jako další DLC a tím by se zvýšila prodávanost hry Mafia 2. Ovšem tahle teorie je moc nepravděpodobná, protože Mafia 2 už není tolik populární, jako před pár lety.

Další konspirace je o tom, že se vžijete do role Joea Barbara a pomstíte se všem, kteří vás zradili. Většina fanoušků se k této konspiraci přiklání a jeden vývojář hry dokonce tuto možnost potvrdil, jako jednu z nejpravděpodobnějších. Za Joea jsme si mohli zahrát už v DLC Joeova dobrodružství. Hráli jste za tuhle postavu v období, kdy byl Vito ve vězení. Ovšem by tahle možnost znamenala trochu menší klišé, když jste za tuhle postavu už jednou hráli, ale pokud bychom opravdu hráli za Joea v období pokračování příběhu Mafie 2, tak by tahle věc měla dost pozitivní vliv na prodeje a hra by mohla být stejně úspěšná, jako Mafia: The City of Lost Heaven.

Poslední konspirace je o tom, že bychom mohli hrát za Vita nebo Joea. Příběh by vyprávěl jejich mládí a celkově o tom, jak se dostali do mafie. Mohli byste se střídat mezi postavami jako v GTA V. Byly by k dispozici jiné zbraně, jiné možnosti a celkově byste mohli hrát v období, kdy ještě Joe a Vito byli teenageři. Celkově by z toho byla taková "životopisná" hra.

Který příběh je podle vás pravděpodobnější?

Pomsta Joea Barbara
Mládí Joea a Vita
Celkem hlasů: 1027
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background