background - Uncharted 4 představuje kooperativní mód
Uncharted 4 představuje kooperativní mód

Uncharted 4 představuje kooperativní mód

21. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Série Uncharted je proslulá ve spoustě věcí – příběh, fascinující vizuální stránka, návyková hratelnost a překvapivě i multiplayer, který si hráči napříč celou sérií velmi oblíbili.

Nejinak je tomu i u U4 a autoři sem tam vytáhnou nějakou novinku – v tomhle případě je to kooperativní multiplayer – bohužel ne v rámci kampaně, ale jako klasické wave-based bitvy, kdy se na vás ženou nepřátele a vy máte za úkol jak jinak než přežít a zabít je všechny. Technicky vzato tento mód nepřináší tolik inovací – koneckonců, podobné kooperační režimy známe i z jiných titulů, ale na druhou stranu, v Uncharted 4 může být taková hra zcela jiným zážitkem – hlavně kvůli používání artefaktů a akrobatickým schopnostem postav – přeběhnout přes střechu, zhoupnout se na laně, ve letu hodit granát na tlupu nepřátel, překulit se přes palbu a ze závěsu na římse kosit jednoho enemáka za druhým – to zní lákavě.

Teď si ještě připočtěte, že jeden co-op tah obsahuje 50 vln a přežít je bude doopravdy výzva a to i s parťáky po boku (mód půjde hrát až ve třech lidech, ale pokud se cítíte dost ostří, tak na něj můžete vlítnout i sami). Každopádně, co-op mód by se k hráčům měl dostat už v půlce prosince, takže pokud nemáte s kamarády plány na vánoční prázdniny, tak vám U4 nabízí možnosti jak zabít čas.

Níže najdete oficiální trailer k tomuto novému módu a také ukázku gameplaye

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background