background - Fallout 4 a Dark Souls III ve VR?
Fallout 4 a Dark Souls III ve VR?

Fallout 4 a Dark Souls III ve VR?

22. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Jak by se vám líbilo, hrát tyhle dvě chytlavá RPG v zařízení pro virtuální realitu? Při konstrukčních a kreativních možnostech by Fallout 4 mohla být (znovu) zábava na mnoho hodin a Dark Souls III by při svém nádherném vizuálním zpracování mohl být skutečná pastva pro oči ve VR headsetu (a vůbec, kdo by nechtěl zažít opakované umírání a frustraci ve VR?)

To co píšeme výše, není zas takové sci-fi jak by se mohlo zdát, Bethesda už v minulosti potvrdila, že část jejich zdrojů směřuje do předělávky F4 do VR a tím myslíme skutečně plné hry – nikoliv jen jakéhosi krátkého „expirience“ jako je tomu u mnoha jiných titulů. U Dark Souls to zatím není tak průzračné – producent hry, Atsuo Yoshimura, se dal slyšet, že by DS3 rád ve virtuální realitě viděl, ale odmítl zatím sdělit, zda-li se něco takového už chystá, takže tady nezbývá než doufat.

VR technologie zažívá teprve své rané dětství a nikdo z nás neví, jak to s ní bude do budoucna. Minimálně se dá říct alespoň to, že nabíhající komerční úspěch PlaySation VR a právě předělávky už existujících her do virtuální reality by mohly být dobré základní kameny pro světlou budoucnost těchto zařízení.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background