Overwatch: Symmetra má nové schopnosti a vylepšení

Overwatch: Symmetra má nové schopnosti a vylepšení

25. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

Symmetra – tato taktická hrdinka ze hry Overwatch získala nové síly. Je teda pravda, že podle mého názoru byla už doteď dost silná, ale Blizzarďáci se rozhodli dát jí do vínku nové dovednosti a některé ale úplně předělat.

Co se tedy změnilo?

  • Symmetra má pořád k dispozici své turrety, ale teď má větší „zásobník“ takže může umístit všech šest naráz a nemusí čekat – předtím byl „zásobník“ jen na tři, takže hráč musel vyčkávat, než se mu nové nabijí. Maximální počet šesti umístěných turretů zůstal nezměněn.

  • Schopnost štítu – tak ta je úplně jiná, dříve bylo možné umístit +25 štít na všechny své spojence – tohle už tu teď nebude, místo toho bude mít Symmetra blokovací bariéru, podobnou té Reinhardtově, až na to, že tahle se bude sama od sebe pohybovat vpřed, dokud nenarazí na pevný objekt (potom se rozbije). Za zmínku stojí, že tahle bariéra se vzduchem pohybuje stejně rychle, jako Symmetra běží, takže se s ní bude dobře útočit.

  • Ultimátní dovednost – teď má Symmetra DVĚ! Má svůj klasický teleport, ale místo něj může vybudovat generátor štítu, který všem spojencům v dosahu přidá +75 právě štítu navíc. Je super, že tenhle efekt trvá několik sekund i mimo dosah generátoru, takže je možné provést prudký výpad a mít při tom pořád výhodu 75 bodů štítu navíc, které vás drží dál od smrti. Dosah generátoru není (alespoň zatím) nijak jasně označen, ale dá se odhadnout, že je to tak cca třetina map (někteří hráči dokonce tvrdí, že polovina).

Tyhle změny zatím nebyly uvedeny do plné hry, ale můžete si je vyzkoušet v PTR: Overwatch (testovací režim).

Pokud chcete vidět Symmetřiny dovednosti v akci (a jste ochotní přežít bizarní a krajně otravný hlasový komentář), tak vám níže přikládám své video, kde jsou její schopnosti ukázány a to včetně praxe na bojovém poli.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background