Overwatch: Symmetra má nové schopnosti a vylepšení

Overwatch: Symmetra má nové schopnosti a vylepšení

25. 11. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

Symmetra – tato taktická hrdinka ze hry Overwatch získala nové síly. Je teda pravda, že podle mého názoru byla už doteď dost silná, ale Blizzarďáci se rozhodli dát jí do vínku nové dovednosti a některé ale úplně předělat.

Co se tedy změnilo?

  • Symmetra má pořád k dispozici své turrety, ale teď má větší „zásobník“ takže může umístit všech šest naráz a nemusí čekat – předtím byl „zásobník“ jen na tři, takže hráč musel vyčkávat, než se mu nové nabijí. Maximální počet šesti umístěných turretů zůstal nezměněn.

  • Schopnost štítu – tak ta je úplně jiná, dříve bylo možné umístit +25 štít na všechny své spojence – tohle už tu teď nebude, místo toho bude mít Symmetra blokovací bariéru, podobnou té Reinhardtově, až na to, že tahle se bude sama od sebe pohybovat vpřed, dokud nenarazí na pevný objekt (potom se rozbije). Za zmínku stojí, že tahle bariéra se vzduchem pohybuje stejně rychle, jako Symmetra běží, takže se s ní bude dobře útočit.

  • Ultimátní dovednost – teď má Symmetra DVĚ! Má svůj klasický teleport, ale místo něj může vybudovat generátor štítu, který všem spojencům v dosahu přidá +75 právě štítu navíc. Je super, že tenhle efekt trvá několik sekund i mimo dosah generátoru, takže je možné provést prudký výpad a mít při tom pořád výhodu 75 bodů štítu navíc, které vás drží dál od smrti. Dosah generátoru není (alespoň zatím) nijak jasně označen, ale dá se odhadnout, že je to tak cca třetina map (někteří hráči dokonce tvrdí, že polovina).

Tyhle změny zatím nebyly uvedeny do plné hry, ale můžete si je vyzkoušet v PTR: Overwatch (testovací režim).

Pokud chcete vidět Symmetřiny dovednosti v akci (a jste ochotní přežít bizarní a krajně otravný hlasový komentář), tak vám níže přikládám své video, kde jsou její schopnosti ukázány a to včetně praxe na bojovém poli.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background