background - Další datadisk pro Path of Exile
Další datadisk pro Path of Exile

Další datadisk pro Path of Exile

27. 11. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Path of Exile je velmi úspěšná F2P online diablovka od novozélandského týmu Grinding Gear Games. Pro někoho je to opravdový nástupce a pokračovaní Diabla 2, pro někoho vcelku zajímavá hra. Každopádně, i přes vcelku originální systém měny tato hra přežívá a daří se jí nadmíru dobře. Proto vychází další datadisk, tentokrát s názvem Breach.

Co nám tento datadisk přinese?

Na ostrov exulantů zaútočí potvory z jiné dimenze a na vašich hrdých a nebojácných bedrech bude jejich likvidace, co jiného, bez toho by fantasy nemohlo být. Ovšem tentokrát to nebude jen o obraně. Budete podnikat i menší nájezdy do cizích dimenzí a tam hezky pěkně likvidovat nepřítele v jeho vlastní říši.

Jedná se o takzvané Breachlords, což bude nový druh bossů. Vaším úkolem bude nejenom je zahnat, ale také se dostat do jejich dimenze a tam je dorazit. Jen tak pro jistotu. Z toho všeho samozřejmě nekouká nic jiného, než hromada expů, zbraní a dalšího vybavení.

Krom tohoto, tento datadisk přidává ještě vylepšení grafiky, optimalizaci výkonu a nový druh mikrotransakcí, který se tentokrát omezuje pouze na vzhled.

Kdo nemá rád Diablo 3, může si oblíbit POA a nový datadisk pro tuto hru jen potěší. Navíc, vychází již 2. prosince.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background