background - Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4
Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4

Ohlášeno Uncharted: The Lost Legacy – nová příběhová kampaň pro Uncharted 4

4. 12. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Na PSX bylo ohlášeno spoustu nových titulů a kromě dlouho očekávaného Last of Us 2 jsme mohli vidět i trailer na nové DLC pro Uncharted 4 – ale pozor, nečekejte jen tak nějaký balíček s obsahem – The Lost Legacy je standalone DLC s komplexní příběhovou linií, která by měla být delší než Last of Us: Left Behind (což bylo cca něco přes tři hodiny dlouhé DLC).

Hlavní postava bude očividně naše stará známá Chloe Frazer, která se představila v předchozích dílech série – jako parťák by tu měla být Nadine Ross, kterou jsme zase mohli vidět – v ne příliš pozitivní roli – v letošním Uncharted 4. Příběh by nás pak měl zavést do Indie a pátrat se bude (jak jinak) než po ztraceném pokladu.

Gameplay ukázka na letošním PSX obsahovala především lineární akci, zaměřenou na stealth (včetně odemykání zámků zlodějským způsobem). Nicméně hra by měla údajně nabídnout otevřená prostředí podobná těm v Uncharted 4 – tedy ne přesně open world, ale rozsáhlé, za sebou jdoucí lokace, kde budete mít volnost pohybu (odborně se tomu říká semi-open world).

Onu gameplay ukázku můžete vidět zde:

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background