background - Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?
Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?

Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?

10. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Na konferenci Nasdaq Investor Blake Jorgensen sdělil, že v příštích několika letech neuvidíme nový díl série Battlefield. Namísto toho se budou soustředit na Battlefront, který má vyjít na konci roku 2017.

Je docela zajímavé, že to není jediné oznámení. Ubisoft pro letos třeba poslal k ledu Assasins Creed. Tomu se nedá divit, Unity byla menší katastrofa, hlavně co se týče launche. Příští rok nebude prý ani nový Far Cry.

Co toto znamená? Jednoznačně se jedná o pokus přerušit ony roční cykly, což byl jeden z důvodů, na které letos dojela série Call of Duty. Je jasné, že autoři Battlefieldu se tomu budou snažit předejít za každou cenu.

Studio DICE se nyní zaměřuje na nový Battlefront, který by měl vyjít příští rok. EA dala projektu prioritu a údajně touží vyslyšet kritiku hráčů. Spousta z nich považovala původní obsah nového Battlefrontu za chudý, či nedostačující, proto je jasné, že se EA musí snažit zlepšit. Nebo to alespoň tvrdit, dokud hra nevyjde. Datum vydání není zatím upřesněno, stejně tak informace o hře samotné. Jediné upřesnění je podzim 2017 a možná dříve, než se Epizoda VIII dostane do kin.

A co vy? Co byste čekali od nového Battlefrontu nejraději? Opět velmi dobrou grafiku, návrat singleplayer kampaně? Větší mapy? Více map? Zatím je možnost nad tím přemýšlet.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background