background - Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?
Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?

Chystá se delší odpočinek od Battlefield série?

10. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Na konferenci Nasdaq Investor Blake Jorgensen sdělil, že v příštích několika letech neuvidíme nový díl série Battlefield. Namísto toho se budou soustředit na Battlefront, který má vyjít na konci roku 2017.

Je docela zajímavé, že to není jediné oznámení. Ubisoft pro letos třeba poslal k ledu Assasins Creed. Tomu se nedá divit, Unity byla menší katastrofa, hlavně co se týče launche. Příští rok nebude prý ani nový Far Cry.

Co toto znamená? Jednoznačně se jedná o pokus přerušit ony roční cykly, což byl jeden z důvodů, na které letos dojela série Call of Duty. Je jasné, že autoři Battlefieldu se tomu budou snažit předejít za každou cenu.

Studio DICE se nyní zaměřuje na nový Battlefront, který by měl vyjít příští rok. EA dala projektu prioritu a údajně touží vyslyšet kritiku hráčů. Spousta z nich považovala původní obsah nového Battlefrontu za chudý, či nedostačující, proto je jasné, že se EA musí snažit zlepšit. Nebo to alespoň tvrdit, dokud hra nevyjde. Datum vydání není zatím upřesněno, stejně tak informace o hře samotné. Jediné upřesnění je podzim 2017 a možná dříve, než se Epizoda VIII dostane do kin.

A co vy? Co byste čekali od nového Battlefrontu nejraději? Opět velmi dobrou grafiku, návrat singleplayer kampaně? Větší mapy? Více map? Zatím je možnost nad tím přemýšlet.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background