background - Nejprodávanější hry roku 2014
Nejprodávanější hry roku 2014

Nejprodávanější hry roku 2014

27. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
9 min čtení

Pro rok 2014 jsme očekávali hodně úspěšných her a zde vám přinášíme jejich statistiky.

Call of Duty: Advanced Warfare

Nový příběh, nová grafika, nové vymoženosti. Tahle hra byla nejprodávanější za celý rok 2014.

Madden NFL 15

Americký fotbal od EA Sports se umístil na druhém místě. Opět jeden velmi úspěšný kousek od EA. Zvláštní je, že Madden překonal v prodejích FIFA 15 o několik míst.

Destiny

Spousta hráčů tuhle hru přirovnává k herní sérii HALO. Je to FPS MMO hra. Destiny si vyžádala neočekávaný úspěch už jen díky trailerům a zkušební verzi. Umístila se na třetím místě v prodeji.

Grand Theft Auto 5

Hra GTA V se umístila až na čtvrtém místě. V roce 2014 byla vydána na konzole Playstation 4 a Xbox One. Hra v otevřeném světe, jedna z nejvíce očekávaných her za celou historii. Měla také největší náklady na výrobu.

Minecraft

Minecraft se umístil na pátém místě, určitě všichni známe tuhle kostičkovanou hru. Můžete v ní stavět své nápady, nebo jenom přežívat. Minecraft je hlavně známý díky komunitě, která je zvětšiny vyplněna malými dětmi.

Super Smash Bros pro WiiU a Nintendo 3DS

Hra se umístila na šestém místě, myslíme, že tuhle hru zná opět většina našich fanoušků. První díl téhle hry byl vypuštěn v roce 1999 a k nečekanému úspěchu v Japonsku se Nintendo rozhodlo, že hru vypustí cělosvětově.

NBA 2K15

Basketball od vývojářství 2K Games se umístil na sedmém místě. Opět jedna ze sportovních, úspěšných her. K téhle hře nemáme co říct, prostě simulátor basketballu.

Watch Dogs

Jedna z nejvíce očekávaných her se umístila na osmém místě. Vžijete se do role hackera Aidena Pearce a pomstíte se vrahovi vaší neteře. K tomu všemu vám ještě unesou sestru, tak máte o starost navíc.

FIFA 15

A poslední ze sportovních her se umístila na devátém místě. Od vývojářství EA můžeme většinu sportovních her očekávat každý rok. Opět sportovní hra,.

Call of Duty: Ghosts

A poslední hra na desátém místě je Call of Duty: Ghosts. Další hra ze série Call of Duty. Mluví se o tom, že čím více pokračování této série, tím víc jde kvalita dolů. Nevíme jak vy, ale myslíme, že je to naprostá pravda.

Překoná GTA V, nebo Zaklínač III nový rekord v prodeji?

Možné to je.
Nemyslím si.
Nevím, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 636
PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background