Zbrusu nový obsah pro GTA Online

Zbrusu nový obsah pro GTA Online

21. 12. 2016
Martin Balda
0 obrázků
3 min čtení

Do GTA Online přichází úplně nový obsah v podobě updatu s názvem Import export. Byla přidána nová, opravdu zajímavá auta, jde například o bugginu z filmu Rychle a zběsile nebo Imponte Ruiner 2000, což je auto z legendárního seriálu Knight Rider. Také přidává vůz z GTA 1 nebo motorku z rozšíření čtvrtého dílu The Lost and Damned. Bude také možné změnit vzhled své postavy (za sto tisíc in-game dolarů), dále přibude Ad-Hawk Auto, což je funkce, přes kterou můžete prodávat auta, nové masky, tetování a oblečení. Můžete si pak dát na hlavu např. hlavu mopse, koně nebo gorily. Aby toho nebylo málo přibude nový advesary mod Turf Wars.

K tomuto updatu přibude také vánoční rozšíření. Bude v něm už klasicky nové oblečení, čepice, masky a vánoční stromečky. K tomu všemu ještě přibude jedna věc, na kterou se já osobně těším nejvíce. Zasněžené San Andreas. Takže pokud už nehrajete GTA Online, teď je pravá šance znovu začít!

Hrajete GTA Online?

Ano, moc mě to baví.
Hrál jsem, ale teď už ne.
Ne, nezajímá mě to.
Celkem hlasů: 129
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background