background - Warner Bros zrušilo hru Suicide squad
Warner Bros zrušilo hru Suicide squad

Warner Bros zrušilo hru Suicide squad

25. 12. 2016
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Po netu před časem kolovaly zvěsti, že Warner Bros Montreal pracuje na hře na motivy filmu Suicide Squad. Tato hra byla naznačena v Batman Arkham Origins, posledním počinu tohoto studia.

Kotaku nyní vydalo zprávu, Suicide Squad the game bylo zrušeno po několikaletém vývoji (ačkoliv důvody nejsou přesně známy). nejvíce se hovoří o tom, že i přes několikaletý vývoj hra nedokázala zaujmout tvůrce ve Warner Bros. Důvodů mohlo být více, ať už to bylo kvůli filmu, či stavu vývoje po tolika letech.

My se nyní můžeme jen dohadovat, jak ona hra vypadala, nebo o čem vlastně měla být. Každý fanoušek filmu si může udělat asi představu sám, ovšem pouze ve své hlavě. Hra nevyjde.

Studio bude nyní pracovat na nové hře o Batmanovi, kde hlavním protagonistou nebude Bruce Wayne, ale jeho syn Damian Wayne. Přesnější data, kdy hra vyjde, nebo bude představena zatím nejsou známa.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background