background - Na čem pracuje studio Rocksteady?
Na čem pracuje studio Rocksteady?

Na čem pracuje studio Rocksteady?

27. 12. 2016
Martin Balda
0 obrázků
3 min čtení

Herní studio Rocksteady má ve svém portfoliu hru Urban Chaos: Riot Response na PS2, ale hlavně čtyřdílnou Arkham ságu Batmana. Poté co studio dokončilo svůj poslední kousek Batman: Arkham VR potvrdilo, že kultovního netopýřího muže opustí a že by se rádo zhostilo jiného projektu. A tak hráče zajímá, jaké hře/hrám se bude Rocksteady věnovat teď.

A vypadá to, že vývojáři zůstanou v univerzu DC superhrdinů. Podle serveru N4G se na Redditu rozepsal uživatel TheLeakguin, který tvrdí, že další hra by měla být se Supermanem. Ve hře se prý má setkat s Lex Luthorem nebo Mettalem. Hra by měla obsahovat i speciální Challenge mód (byl i v Arkham hrách), pomocí kterého by měl Superman dostávat nové outfity, které by přidávali některé bonusy ve hře. Prý měla být hra oznámena už na konci tohoto roku, ale nestalo se tak. Snad bychom se měli dočkat prvních informací na začátku roku příštího... A co vy, brali byste hru se superhrdinou, který nosí slipy přes kalhoty?

Chtěli byste Superman hru?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 34
Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background