background - Hráli společně Diablo III a skončilo to... svatbou
Hráli společně Diablo III a skončilo to... svatbou

Hráli společně Diablo III a skončilo to... svatbou

7. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Občas ve světě hráčů vypluje na povrch příběh, který někoho potěší a trošku poškádlí odpůrce videoher. A milé dámy a pánové, toto je jeden z nich.

Alvin Lau a Alexis Loo jsou mladým párem, který spolu pravidelně hrál Diablo III. A hrál jej tak intenzivně, že se zamilovali i do sebe, nejenom do hry. Není to první a asi ani poslední případ, kdy se nějaký pár seznámil při hraní nějaké hry. Wowko tomu jde příkladem.

Nebo před časem proběhla netem zpráva, že jakýsi pár se vzal potom, co se seznámili tak, že ona vysloveně nakopala svého nastávajícího v Modern Warfare 3. Tady je asi jasné, kdo bude v rodině pánem.

V čem je tento případ jiný?

Hlavně v jejich svatbě. Mladý pár nejenom, že vzdal hold hře, která je spojila, ale taktéž udělali velice pěkné cosplay fotky, které nyní kolují internetem. On jako Crusader, ona Demon Hunter. My jim nyní můžeme popřát akorát hodně štěstí a podívat se na fotky a video.

Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background