background - Co chystá studio Remedy?
Co chystá studio Remedy?

Co chystá studio Remedy?

11. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Studio Remedy, autoři Max Payne, Alan Wake a Quantum Break. Spoustě lidí asi vrtá hlavou, co teď kutí ve svém studiu.

Krom singleplayer kampaně pro pokračování Online FPS z Koreje Crosfire, s originálním názvem Crosfire 2, tu je ještě jeden, tajemný projekt s názvem P7. O co má jít?

Zatím nikdo netuší, vše je více méně šuškanda. Má se jednat o hru s otevřeným světem, kooperačním režimem a multiplayerem, kde by hráči vytvářeli vlastní příběhy a sdíleli je s ostatními. Hra samozřejmě ponese tolik známé znaky her od Remedy. Promyšlený příběh, detailní svět, jen tentokrát chtějí hráči nabídnout více možností a voleb. A hlavně volný svět s možnostmi kooperace. To by měla být hlavní novinka a tahák nové hry od tohoto studia.

Co si budeme povídat, volný svět už měl být v Alan Wake, ale tehdy bohužel možnosti studia stanovily mnohem větší mantinely, než si vývojáři sami přáli. Bohužel, nejedná se o pokračování Alan Wake, ale autoři netvrdí, že se k němu nikdy nevrátí. Ať už to bude cokoliv, bude jasné, že se můžeme těšit na dramatický příběh, filmovou akci a promyšlené postavy.

A co vy? Přáli byste si spíše pokračování Alan Wake, nebo zcela něco nového?

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background