background - Co chystá studio Remedy?
Co chystá studio Remedy?

Co chystá studio Remedy?

11. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Studio Remedy, autoři Max Payne, Alan Wake a Quantum Break. Spoustě lidí asi vrtá hlavou, co teď kutí ve svém studiu.

Krom singleplayer kampaně pro pokračování Online FPS z Koreje Crosfire, s originálním názvem Crosfire 2, tu je ještě jeden, tajemný projekt s názvem P7. O co má jít?

Zatím nikdo netuší, vše je více méně šuškanda. Má se jednat o hru s otevřeným světem, kooperačním režimem a multiplayerem, kde by hráči vytvářeli vlastní příběhy a sdíleli je s ostatními. Hra samozřejmě ponese tolik známé znaky her od Remedy. Promyšlený příběh, detailní svět, jen tentokrát chtějí hráči nabídnout více možností a voleb. A hlavně volný svět s možnostmi kooperace. To by měla být hlavní novinka a tahák nové hry od tohoto studia.

Co si budeme povídat, volný svět už měl být v Alan Wake, ale tehdy bohužel možnosti studia stanovily mnohem větší mantinely, než si vývojáři sami přáli. Bohužel, nejedná se o pokračování Alan Wake, ale autoři netvrdí, že se k němu nikdy nevrátí. Ať už to bude cokoliv, bude jasné, že se můžeme těšit na dramatický příběh, filmovou akci a promyšlené postavy.

A co vy? Přáli byste si spíše pokračování Alan Wake, nebo zcela něco nového?

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background