background - Jak je na tom Uncharted film?
Jak je na tom Uncharted film?

Jak je na tom Uncharted film?

10. 01. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Už přes více jak 8 let se hovoří o filmu, kde by vystupoval jako ústřední postava Nathan Drake. Vystřídalo se na něm 5 scénáristů, přičemž poslední a pravděpodobně úspěšný bude scénárista Joe Carnahan. Ten se na konci října 2016 nechal slyšet, že si nedokáže představit, že by alespoň scénář nepotěšil fanoušky Uncharted.

Včera se ale film zase trochu přiblížil realizaci. Joe Carnahan oznámil, že svůj scénář dokončil a že si prý z něj všichni sedneme na zadek. Joe a celý tým se tak může pustit do filmování. Část filmu by měla být o Nathanově dětství, kdy žil jako sirotek. Ve zbytku snímku ještě nevíme, jak bude starý, ale měli by se tam objevit také vedlejší postavy z her.

Uncharted: The Lost Legacy. Nové DLC, které vyjde tento rok.

Ani kdo bude hrát hlavní postavu není jasné. Mohl jí ztvárnit Mark Wahlberg, ale z projeku odstoupil. Byl osloven i Chris Pratt, ale ten roli odmítl. Fanouškové volají po Nathanu Fillionovi, protože je hlavnímu protagonistovi velice podobný. Jak film dopadne, se můžeme přesvědčit minimálně za rok. Protože premiéru 30. června 2017 už asi nestihne.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background