background - Vyzkoušejte si hry Watch Dogs 2, Nioh a NieR: Automata – samozřejmě zdarma
Vyzkoušejte si hry Watch Dogs 2, Nioh a NieR: Automata – samozřejmě zdarma

Vyzkoušejte si hry Watch Dogs 2, Nioh a NieR: Automata – samozřejmě zdarma

19. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

V dnešní době se na dema vyloženě dlabe a dokud si hru nekoupíte (nebo si nepřečtete recenzi), tak vlastně ani nevíte v jakém stavu onen produkt je. Nicméně sem tam i motor v lednici naskočí a tak máte nyní možnost vyzkoušet si tyhle tři zajímavé hry (zadarmo, pochopitelně).

Watch Dogs 2

Je trošku bizarní vypouštět trial až nějaký čas po oficiálním vydání, ale Ubisoft se nejspíš rozhodl, že je třeba nalákat nové hráče a tak do světa vypustil tříhodinový trial plné hry. Ano, máte k dispozici kompletní Watch Dogs 2 a jediným omezením je časový limit tří hodin, po který vám trial dovolí tento titul hrát – po uplynutí tohoto času už nebudete moct pokračovat dál. Trial je dostupný na PlayStation 4 (zajedete do Store na stránku Watch Dogs 2 a vedle tlačítka pro nákup je tam i možnost stáhnout si ukázkovou verzi) a Xbox One se trialu WD2 dočká někdy příští týden – pravděpodobně v úterý (24. 1. 2017). PC verze zatím bohužel není.

Nioh

Brutální RPG ve stylu Dark Souls, odehrávající se v historickém Japonsku, nabízí demo, ve kterém si můžete projít menší část hry (pokud se vůbec dokážete prosekat přes prvních pár nepřátel). Jedná se o tzv. Last Chance demo (protože vydání Nioh je už za bukem) a tak máte doopravdy poslední příležitost si tuhle bezvadnou hru vyzkoušet. A v tomto bodě je třeba pochválit autory, protože to není zdaleka první demo, které nabídli hráčům k vyzkoušení. Nioh trial je k dipozici (logicky) jen na PlayStation 4 a najdete ho ve Store v kategorii „Demos.“

NieR: Automata

Tohle Akční RPG láká svou netradiční vizuální stránkou a obecně geniálním zpracováním – kupříkladu soundtrack je vyloženě božský. NieR: Automata se hraje trošičku jinak, než je středoevropský RPGčkář zvyklý a právě proto je vhodné si tohle demo vyzkoušet, abyste věděli, jestli vám NieR: Automata bude vyhovovat. Stejně jako v případě Nioh najdete hratelnou ukázku v PlayStaion Store v kategorii „Demos,“ a ano, jedná se o trial dostupný pouze na PS4. Mimochodem, jak jsem se zmiňoval o božském soundtracku... poslechněte si tohle.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background