background - Ghost Recon: Wildlands předvádí singleplayerové možnosti (ve dvacetiminutovém videu)
Ghost Recon: Wildlands předvádí singleplayerové možnosti (ve dvacetiminutovém videu)

Ghost Recon: Wildlands předvádí singleplayerové možnosti (ve dvacetiminutovém videu)

21. 01. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands je nová hra od Ubisoftu, která se má na naše počítače a konzole dostat už 7. března 2017. Pokud bychom si tuhle hru měli stručně představit, tak by se tato dala popsat jako méně komplexní a méně propracovaná variace na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, nicméně s větším světem a o dost rozsáhlejším vozovým parkem (bude možné ovládat i létající stroje).

Ghost Recon: Wildlands by šlo také přirovnat k Tom Clancy's The Division – také budete hrát s kamarády a plnit mise – až na to, že tady nebudete omezeni ulicemi New Yorku a díky zcela otevřené krajině budete mít větší volnost a lepší alternativy pro taktiku a postup – přesněji řečeno, čeká vás Bolívie – tedy suché pláně s minimem vegetace, ale i jezera a velká říční koryta. Narazíte i na horské hřebeny a lesy v nížinách, kde je podstatně vlhčí podnebí. Každý typ krajiny bude potom vyžadovat úpravu vaší taktiky (zejména, pokud budete sázet na stealth).

Hra je primárně určena pro kooperativní multiplayer, nicméně soudě podle nové ukázky bude možné hrát i sám, přičemž vaše parťáky bude ovládat AI – z toho plynou jisté obavy, protože Ubi nejsou zrovna proslulí hrami s chytrou umělou inteligencí, ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Ono zmíněné video najdete níže, nicméně tady se můžete podívat na kratší verzi.

background