background - Need For Speed: Underground 3?
Need For Speed: Underground 3?

Need For Speed: Underground 3?

18. 06. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
7 min čtení

Určitě většina z vás zná herní sérii Need For Speed. Tahle série má několik velmi úspěšných dílů a v tomto článku se dozvíme o pokračování jedné z nejúspěšnějších her této série. Většina fanoušků se dohaduje o tom, jaké množství nového obsahu bude tahle hra obsahovat. Někteří fanoušci se shodli na několika možnostech, o kterých tady budeme psát. Bohužel, stále někteří fanatičtí fanoušci vyvolávají flame-war.

Hra bude v kompletně otevřeném světě jako v Need For Speed: Underground 2. Hráči si budou moci kupovat věci, dojíždět na místo konání nějakého eventu, nebo si jen tak budou jezdit po městě. Výsledek bude takový, že hráč bude mít dostatek možností, co by mohl ve hře samotné dělat. Otevřený svět v téhle hře vás nebude nijak omezovat, bude stejný, jako v předchozích dílech.

DVE AUTA

Svět samotný by měl být masivní. Měl by obsahovat rozdělené části, které se zaměřují na danou funkci. Například ve hře budou industriální regiony, obchodní regiony, obydlené regiony, závodní regiony a podobně. Regiony by se od sebe měly lišit díky značkám aut, počtům aut a rozdílným eventům.

Také by se ve hře měl měnit čas. Ve dne byste si mohli pořádat legální závody na okruhu, drag racing pod kontrolou policie a řádění na okruhu, který byl k určen k závodění a vyblbnutí. Zábava by začínala v noci. V noci byste mohli konat ilegální závody a ilegální drag racing uprostřed obchodního centra.

HONICKA

Need For Speed: Underground 3 by mělo obsahovat ještě desítky speciálních eventů, jako například drift racing, masivní drag racing někde v poušti, nebo podobné věci. Policie by měla být samozřejmostí, protože v předchozím díle Need For Speed: Underground 2 nebyla.

NFSUNDG3

V multiplayeru byste mohli vyzvat ostatní hráče k jakémukoliv eventu, nebo byste si mohli zazávodit jen tak pro zábavu. Mělo by být i více tuningových možností a nové značky aut. Další a nové možnosti interakce jsou samozřejmostí. Doufáme, že se hra podaří podle našich představ. Také doufáme, že hra bude splňovat očekávání ostatních fanoušků.

Zahrajete si NFSU3?

Ano.
Ne.
Nevím.
Celkem hlasů: 2084
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background