background - Ubisoft připravuje další film- The Division
Ubisoft připravuje další film- The Division

Ubisoft připravuje další film- The Division

28. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Stephen Gaghan, jméno, které možná spoustě hráčů nic neřekne. Jedná se o režiséra a scénáristu. Traffic – nadvláda gangů, Pevnost Alamo, Krvavá volba, to jsou filmy ke kterým psal scénáře. Tak to je přesně člověk, který má stát za novým připravovaným filmem podle hry The Division.

Ubisoft se po Assasins Creed nevzdává a plně pokračuje v rozjeté filmové mašinérii. Division není jediný film, který se připravuje. Na cestě je ještě Splinter Cell, Watch Dogs a třeba ještě Ghost Recon. Zpátky ale k Division. Podrobnosti o filmu jsou více méně zatím takové malé střípky. Podle všeho by se ve filmu měl objevit Jake Gyllenhaal. Ten už si ve filmu podle ubisoftí hry dokonce zahrál - Princ z Persie.

Dalším, kdo by se ve filmu měl objevit, je Jessica Chastain, ta si zahrála třeba v 30 minut po půlnoci. Jaké budou jejich role, nebo o čem film vlastně bude je zatím záhadou. Nicméně Gaghan je z tématu nadšený a postapokalyptický Manhattan jej láká.

Nyní nezbývá nic jiného, než doufat, že se mu s filmem bude dařit.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background