background - Ubisoft připravuje další film- The Division
Ubisoft připravuje další film- The Division

Ubisoft připravuje další film- The Division

28. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Stephen Gaghan, jméno, které možná spoustě hráčů nic neřekne. Jedná se o režiséra a scénáristu. Traffic – nadvláda gangů, Pevnost Alamo, Krvavá volba, to jsou filmy ke kterým psal scénáře. Tak to je přesně člověk, který má stát za novým připravovaným filmem podle hry The Division.

Ubisoft se po Assasins Creed nevzdává a plně pokračuje v rozjeté filmové mašinérii. Division není jediný film, který se připravuje. Na cestě je ještě Splinter Cell, Watch Dogs a třeba ještě Ghost Recon. Zpátky ale k Division. Podrobnosti o filmu jsou více méně zatím takové malé střípky. Podle všeho by se ve filmu měl objevit Jake Gyllenhaal. Ten už si ve filmu podle ubisoftí hry dokonce zahrál - Princ z Persie.

Dalším, kdo by se ve filmu měl objevit, je Jessica Chastain, ta si zahrála třeba v 30 minut po půlnoci. Jaké budou jejich role, nebo o čem film vlastně bude je zatím záhadou. Nicméně Gaghan je z tématu nadšený a postapokalyptický Manhattan jej láká.

Nyní nezbývá nic jiného, než doufat, že se mu s filmem bude dařit.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background