background - Ubisoft připravuje další film- The Division
Ubisoft připravuje další film- The Division

Ubisoft připravuje další film- The Division

28. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Stephen Gaghan, jméno, které možná spoustě hráčů nic neřekne. Jedná se o režiséra a scénáristu. Traffic – nadvláda gangů, Pevnost Alamo, Krvavá volba, to jsou filmy ke kterým psal scénáře. Tak to je přesně člověk, který má stát za novým připravovaným filmem podle hry The Division.

Ubisoft se po Assasins Creed nevzdává a plně pokračuje v rozjeté filmové mašinérii. Division není jediný film, který se připravuje. Na cestě je ještě Splinter Cell, Watch Dogs a třeba ještě Ghost Recon. Zpátky ale k Division. Podrobnosti o filmu jsou více méně zatím takové malé střípky. Podle všeho by se ve filmu měl objevit Jake Gyllenhaal. Ten už si ve filmu podle ubisoftí hry dokonce zahrál - Princ z Persie.

Dalším, kdo by se ve filmu měl objevit, je Jessica Chastain, ta si zahrála třeba v 30 minut po půlnoci. Jaké budou jejich role, nebo o čem film vlastně bude je zatím záhadou. Nicméně Gaghan je z tématu nadšený a postapokalyptický Manhattan jej láká.

Nyní nezbývá nic jiného, než doufat, že se mu s filmem bude dařit.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background