background - Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided
Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided

Na konci února vyjde druhé DLC do Deus Ex: Mankind Divided

29. 01. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

23. února vyjde druhé a podle všeho poslední DLC do Deus Ex: Mankind Divided. Jeho název je Criminal Past a bude se odehrávat ještě před samotnou hrou. O co v něm půjde?

V rámci jedné z prvních misí pro TF29 se Adam Jensen vydává do přísně střeženého vězení v Arizoně pro augmentované jedince. Jeho úkol bude velmi prostý – najít agenta, co se odmlčel. V DLC bude několik nových postav a podle všeho se může vrátit i Delara Auzenne, psycholožka. Fanoušci navíc doufají, že se vrátí Faridah Maliková, pilotka.

Tvůrci tvrdí, že Adam se během své mise seznámí i se stinnou stránkou svého poslání, ale na druhou stranu úspěch mise pomůže proti teroru v celém světě. Jak to vše dopadne a jestli na tomto DLC bude vidět i větší čas, který nad ním tvůrci strávili se dozvíme na konci příštího měsíce.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background