background - Open beta For Honor se na nás vyřítí už příští týden!
Open beta For Honor se na nás vyřítí už příští týden!

Open beta For Honor se na nás vyřítí už příští týden!

3. 02. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Pokud jste propásli closed betu zábavné bojovky For Honor, nebo se na vás (stejně jako na mě) Ubisoft vyflákl, tak – nepropadejte panice, chystá se open beta a chystá se brzy. Už 9.-12. února!

K dispozici bude obsah známý už z původní bety: souboje hráčů v malých arénách 1v1 Duel a 2v2 Brawl a bitvy v rozsáhlejších prostředích: Team Death Match, Elimination a Dominion (ve všech třech případech se jedná o střetnutí o počtu hráčů 4v4).

K dispozici bude 9 hrdinů (3 za každou frakci) v plné hře jich potom bude dokonce 12.

Open beta rovněž zažije bitvy o území – zajímavé je, že v rámci closed bety se nejlépe dařilo Vikingům, kteří získali 24 území, hned po nich se umístili Rytíři, kteří jich ukořistili 21 a úplně poslední jsou logicky Samurajové s 15... napadá mě jen jedna otázka: Jak to mohli sakra projet, když mají takovou vraždící zrůdnost jako je Nobushi?!

Pokud vás zajímá, jak For Honor vypadá v praxi, tak se můžete podívat na videa z alfy a bety od božského pana Agraela a tady máte rovnou na ukázku jeho video z 2v2 brawl:

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background