background - Příběhová DLC do Mafia 3 se blíží!
Příběhová DLC do Mafia 3 se blíží!

Příběhová DLC do Mafia 3 se blíží!

6. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
6 min čtení

Mafia 3 sice vyšla už 9. října, ale vývojáři z Hangar 13 mají pořád plné ruce práce. Od vydání už vypustili předobjednávková DLC (se zlatými pistolemi a Family Kick-back, se třemi auty a zraněmi) a možnosti úpravy Lincolnova oblečení a tuningu aut. Bohužel to ve mně zanechává pocit, že všechno tohle už mělo být implementováno v základní hře a že kluci z 2K si jen hrají na to, jak mnoho obsahu přidávají do již vydané singleplayerové hry. A protože žijeme v roce 2017 tak vás asi ani nepřekvapí, že se blíží vydání dalších tří, tentokrát příběhových dodatků. Na harmonogram jejich postupného vydávání se můžete podívat na obrázku níž.

facebook.com/mafiagame

Tyto dodatky byly ohlášeny již 4. září 2016 na PAX West. První se jmenuje Faster, Baby! a pravděpodobně bude o pouličních závodech v rychlých autech. To znamená, že přibudou nová vozidla, zbraně a oblečení. V tomto DLC se také bude odehrávat příběh o jistém podplaceném sherifovi, který potlačuje lidská práva v ulicích New Bordeaux. Také by měla přibýt nová lokace, kde by se měl onen příběh odehrávat.

mafiagame.com

Druhé DLC se jmenuje Stones Unturned. Lincoln se ocitá ve Vietnamské džungli po boku agenta Johna Donovana (přesně ten pohodář z modré dodávky), kde musí zastavit krvavý spor. S největší pravděpodobností se tedy podíváme do krvavé války ve Vietnamu a to v průběhu května 2017.

mafiagame.com

Poslední obsah, Sign of the Times, vyjde v červenci a půjde v něm o vyřešení záhadných rituálních umrtí, která sužují obyvatele města. Lincolna požádá o pomoc samotný otec James.

Doufám, že nové příběhy nezklamou a budou mít lepší, kreativnější a kvalitnější příběhy, než má původní Mafia 3.

mafiagame.com

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background