background - Nový obsah v Rainbow 6 Siege
Nový obsah v Rainbow 6 Siege

Nový obsah v Rainbow 6 Siege

7. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Okolo Rainbow Six Siege je teď velký povyk. O víkendu byla tato hra zdarma a bylo možné si ji pořídit s 50 % slevou, byl odehrán Invitational turnaj 2017 a letos slaví 2. narozeniny. Tím to ale nekončí a už dnes vychází první letošní patch s novými aktualizacemi. Patch se jmenuje Operation Velvet Shell a do hry přidá úplně novou mapu a nové operátory. Také přináší nové skiny na zbraně, elitní set pro věže nebo nové aktualizované menu a rozhraní hry. Mapa by měla být ze španělského prostředí, konkrétně by měla být situovaná na Ibize a na obrázku níže vidíte, jak bude přibližně vypadat. Co se týče nových operátorů, tak Jackal umí hledat stopy po nepřátelích a Mira vlastní neprůstřelné zrcadlo, které umožňuje sledování protivníků na druhé straně mapy. Jackal je středně rychlý, zatímco Mira je pomalejší, ale vydrží toho podstatně víc.

Herní obsah ale není jediná věc, na kterou se vývojáři zaměřují. Slibují postupný úplný přechod na dedikované servery, protože na nich běží pouze samotný matchmaking a hra. Problém je totiž v hlasové komunikaci, která nefunguje, když má jeden hráč problémy s připojením.

Ubisoft se také před nedávnem pochlubil čísly. Rainbow 6 Siege má prý 13 milionů registrovaných hráčů. Ještě před rokem a půl mělo 5 milionů. V současnosti si alespoň jednou týdně zahraje 3.9 milionů hráčů.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background