background - Vyšel zimní patch pro Battlefield 1
Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

18. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Dne 13.2.2017 vyšel 1.5 GB velký zimní patch pro Battlefield 1, který přináší několik podstatných změn. Na serveru přibyl map voting systém, byl upravený netcode a přidána trocha novinek.

Mezi hlavní novinky patří přidání stužek, fungujících přesně jak to známe z předchozích dílů. Za každou stužku dostanete 300 XP a ještě budou doplněny Elite Codex odměnami, které se odemknou za 500 zabití zbraní a budou mít hodnotu 25 000 XP.

Další novinkou je zvýšení ranků jednotlivých tříd z 10 na 50. Na 10. levelu se vám odemkne ultimátní zbraň pro danou třídu a pak za každých 10 dostanete battlepack. K třídám přibudou i specifické Dog tagy, kdy za úroveň 20 dostanete bronzový, 30 stříbrný, 40 zlatý a 50 platinový.

Dále hlavně DICE hodlá upravovat systém medailí, který nepatří mezi nejoblíbenější a snáší se na něj jedna vlna kritiky za druhou. Co se týče hratelnosti samotné, došlo k nerfnutí plynových granátů. Jejich aktivita je snížena z 22 vteřin na pouhých 15.

Je jasné, že tento patch jen připravuje živnou půdu pro nové DLC They Shall not Pass, které vyjde v březnu a bude obsahovat francouzskou armádu.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background