background - Vyšel zimní patch pro Battlefield 1
Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

Vyšel zimní patch pro Battlefield 1

18. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Dne 13.2.2017 vyšel 1.5 GB velký zimní patch pro Battlefield 1, který přináší několik podstatných změn. Na serveru přibyl map voting systém, byl upravený netcode a přidána trocha novinek.

Mezi hlavní novinky patří přidání stužek, fungujících přesně jak to známe z předchozích dílů. Za každou stužku dostanete 300 XP a ještě budou doplněny Elite Codex odměnami, které se odemknou za 500 zabití zbraní a budou mít hodnotu 25 000 XP.

Další novinkou je zvýšení ranků jednotlivých tříd z 10 na 50. Na 10. levelu se vám odemkne ultimátní zbraň pro danou třídu a pak za každých 10 dostanete battlepack. K třídám přibudou i specifické Dog tagy, kdy za úroveň 20 dostanete bronzový, 30 stříbrný, 40 zlatý a 50 platinový.

Dále hlavně DICE hodlá upravovat systém medailí, který nepatří mezi nejoblíbenější a snáší se na něj jedna vlna kritiky za druhou. Co se týče hratelnosti samotné, došlo k nerfnutí plynových granátů. Jejich aktivita je snížena z 22 vteřin na pouhých 15.

Je jasné, že tento patch jen připravuje živnou půdu pro nové DLC They Shall not Pass, které vyjde v březnu a bude obsahovat francouzskou armádu.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background