background - Obsidian už nepracuje na Armored Warfare
Obsidian už nepracuje na Armored Warfare

Obsidian už nepracuje na Armored Warfare

22. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Před nedávnem vyšlo oznámení o tom, že Obsidian již nadále nevyvíjí Armored Warfare. O veškeré přidávání nového obsahu a dalších funkcích s tím spojených se nyní bude starat vydavatel My.com. Ve vývojovém týmu došlo k restrukturalizaci a celý tým nyní plně spadá pod vydavatele.

V Obsidianu se mezitím pokračuje na Pillars of Eternity 2: Deadfire, Tyranny a jiných oznámených titulech. Yuri Maslikov, ředitel My.com prohlásil, že vývoj Armored Warfare bude pokračovat podle plánu, včetně doplňování nového obsahu.

Armored Warfare je ve vývoji již 4 roky a open beta hry byla spuštěna roce 2015. Od začátku se hra představovala jako přímý konkurent World of Tanks s mnohem modernějšími stroji.

A co vy, kterou z těchto her máte raději? První World of Tanks, nebo novější Armored Warfare?

Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background