background - Bethesda pracuje na 7 projektech najednou
Bethesda pracuje na 7 projektech najednou

Bethesda pracuje na 7 projektech najednou

21. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
5 min čtení

Bethesda je jednou z ostřílených a ověřených firem na herním trhu, známá svými open-world hrami, jako je Fallout nebo Skyrim. Právě díky těmto dvěma titulům si bethesda získala srdce hráčů i finanční jistoty, takže pracovat na více projektech.

Ředitel Bethesdy, Todd Howard, se v rozhovoru pro server Glixel rozpovídal o tom, co připravují do budoucna. Prý pracují až na sedmi hrách, přičemž jedna z nich je Fallout 4 pro virtuální realitu a druhá je Skyrim pro Nintendo Switch.

"Máme dobrou řadu projektů ve vývoji. Jsme teď větší a chceme uvádět více věcí. Máme dva rozsáhlé projekty, které by měly být v podobném duchu, jako jste od nás zvyklí, ale větší. Pracujeme na více věcech najednou a tak jsou ještě v rané fázi vývoje. Nemohu o nich moc povědět, ale mohu říct, že jsou větší než cokoliv, co jsme kdy vytvořili. Jsou trochu odlišné, ale rozhodně jdou směrem, na který jsou u nás fanoušci zvyklí," říká Howard. Třetí hra by měla být hra na mobilní platformu a zbytek bude ohlášen v budoucnu.

Vstup na pole mobilních her se Bethesdě velmi vydařil, když vydala zdarma Fallout Shelter, který se dodnes stáhlo přes 75 milionů uživatelů. Howard prozradil, že nová hra bude mít odlišný herní styl a že bude unikátní ve svém universu.

"Hra, kterou vytváříme, bude opravdu jedinečná. Není tu hra založená na něčem podobném," uzavírá Howard. Tak to vypadá, že se máme do budoucna na co těšit.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background