background - Samsung Galaxy S8 obří RAM a interní paměť
Samsung Galaxy S8 obří RAM a interní paměť

Samsung Galaxy S8 obří RAM a interní paměť

23. 02. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
5 min čtení

nezbývá velmi mnoho času do uvedení nové vlajkové lodi Samsungu, t.j. modelu Galaxy S8. Samozřejmě jako je již zvykem, tak začínají probíhat "úniky" informací, které se z velké většiny stávají pravdou. Proto také pomalu unikající informace nabývají na zajímavosti a hlavně pravdivosti.

O momentálně nejaktuálnější informace se přes Twitter nedávno postaral právě @mmdjchina, který odhalil velikost RAM pamětí a taktéž zahájení prodeje. Podle něj totiž Čínské varianty (včetně větší verze) mají obsahovat 6GB RAM paměti. Co se do vnitřního prostoru týče tak by měl mít nejmenší hodnotu 64GB a taktéž by se měla nabízet i 128GB varianta. Pokud se na trhu objeví i verze s 256GB je již záhadou.

Počátek prodejů na čínském trhu je plánován na třetí dubnový týden, Spojené státy se dle všeho dočkají 14. dubna. Bohužel však zatím není jasné, kdy se vlastně začne prodávat v rámci České republiky, tedy jestli vůbec.

Dále se velmi spekuluje, zda-li se 6GB RAM dočkají taktéž jiné trhy, než-li jen čínský trh. Dle všeho zatím není důvod, aby se tyto varianty neobjevily taktéž na našem trhu. Jistotu ale budeme mít až po oficiálním představení v New Yorku na konci března.

Obrázky použité v tomto článku jsou pouze rendery a jsou převzaty z webů SmartMania.cz a Mobilizujeme.cz

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background