background - Horizon Zero Dawn se v recenzích daří
Horizon Zero Dawn se v recenzích daří

Horizon Zero Dawn se v recenzích daří

23. 02. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Horizon Zero Dawn se doopravdy daří a recenzenti o téhle hře téměř píší zamilované básně. A ono není divu – Guerrilla Games se vskutku vycajchnovali a naservírovali nám půvabně vypadající titul, který – a teď pozor – vypadá prakticky stejně jako první ukázková videa a trailery, což je ve světě četných downgradovaných her skoro zázrak.

Takže, jak se tedy Horizon Zero Dawn daří v éteru? Bezvadně! Hra sbírá opravdu velká skóre, v mnoha případech i plné počty bodů. Kromě ostatních i český pořad o hrách Indian nešetřil chválou – zde vám přikládáme odkaz na jejich videorecenzi, na kterou doporučujeme se mrknout (a to nejen protože je Filip Kraucher alias Fiola bezvadný recenzent).

Z celkového hlediska se tedy dá hovořit o úspěchu – průměrné hodnocení je dle Metacritics 88% (v době psaní tohoto článku). A to je na tamní poměry opravdu hodně. Samozřejmě, hlavní slovo budou mít až hráči, nicméně recenzenti nám tu dávají jasně najevo, že Horizon Zero Dawn si plně zasloužil ten hype, který kolem tohoto titulu panoval.

Hra v našich krajích vychází už 1. března a pokud jste majitelem PS4, tak je pro vás nákup de facto povinností. Pokud tuto konzoli ještě nemáte, tak právě nastal (znovu) čas vážně zauvažovat o tom si PlayStation 4 pořídit – kromě Horizon Zero Dawn (jehož vydání je za bukem) tu v poslední době vyšla i další opěvovaná exkluzivka – Nioh a také velmi dobře přijímané tituly Gravity Rush 2 a Yakuza 0. V březnu se na nás pak chystá Nier: Automata a poději například Persona 5 (jenž bude i na PS3) nebo Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy a to není zdaleka všechno. Já bych s nákupem PS4 neváhal, ale naštěstí už doma jeden exemplář mám.

(Nier: Automata má vyjít i na PC, ale není známo kdy. U Crashe se nedávno vynořila spekulace, že bude i na ostatních platformách, ale to v době psaní tohoto článku nelze nijak ověřit – pozn. red.).

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background