background - Jak by vypadal Half-Life v Unreal Enginu 4?
Jak by vypadal Half-Life v Unreal Enginu 4?

Jak by vypadal Half-Life v Unreal Enginu 4?

25. 02. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Dá se říci, že každý se občas nudíme. Někdo se nudí někdy tak moc, že ve svém volném čase povolí uzdu své fantazie a zkusí si představit nějakou vysněnou hru. Jedním z těchto lidí byl i Rogelio Olguin, člověk, který pracoval třeba na Last of Us, či Uncharted 4.

Tento člověk 4 měsíce ve volných chvílích pracoval na převedení tunelu z Black Mesa do Unreal Engine 4, aby bylo vidět, jak by onen vysnívaný HL3 mohl v onom enginu vypadat.

Možná tím chtěl pomoci Valve a naznačit jim, že by se do té hry již mohly konečně pustit, nebo jen ukázat, jak by to mělo vypadat. Každopádně, světu předvedl dva obrázky, které vidíte v našem článku.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background