background - Styx se připomíná novým videem
Styx se připomíná novým videem

Styx se připomíná novým videem

27. 02. 2017
Martin Balda
0 obrázků
4 min čtení

Všichni správní fanoušci stealthu jistě hráli první díl s názvem Styx: Master of Shadows. Hra, i přes všechny potíže, uspěla. Proto nebylo pro nikoho překvapení, když byl v polovině října minulého roku ohlášen druhý díl Styx: Shards of Darkness. Ten získal větší rozpočet a je podstatně ambicioznější než jeho předchůdce. Ve hře se opět chopíte role goblina Styxe, který musí odhalit, proč se spojili elfové a trpaslíci v podivnou alianci. Teď, měsíc před vydáním, se připomíná novým vývojářským deníkem.

Ve videu vývojáři mluví nejen o tom, jak vytvářeli charakter Styxe a jeho sarkastickou povahu, ale i o hře jako takové. Ta nabídne nové protivníky, nové schopnosti a obří svět s rozlehlými prostředími. Podíváme se tak např. do obřího hradu, přístavu nebo do hor. Myslím, že hru si zamilují jak stealth hráči, tak lidé co mají rádi výzvy, protože těch je tam prý opravdu hodně. Hra vychází 14. března na platformy PS4, Xbox One a PC.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background