background - Hatred je kousek před vydáním!
Hatred je kousek před vydáním!

Hatred je kousek před vydáním!

1. 06. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
4 min čtení

Jedna z méně očekávaných her se jmenuje Hatred. Jelikož je tahle hra pro mě zajímavá, tak si myslím, že by si zasloužila větší hype. Vývojářství zrušilo očekávaný "Early-Acces" téhle hry. Díky tomuto zrušení přišly peníze fanoušků, kteří si hru předobjednali vniveč.

Nakonec vývojářství slíbilo, že má stále v databázi e-mailové adresy všech předobjednávatelů takže by tito fanoušci měli dostat nějaké výhody v konečné verzi hry.

černo

Nyní stručně popíšu hru, aby ve vás alespoň trochu vzbudila zájem. Představte si, že jste unaveni z lidské chamtivosti, zlosti a všeho špatného na lidech. Už vás to přestalo bavit, takže půjdete na lov. Na lov lidí v New Yorku, ve kterém spustíte Armageddon díky vaší zbrani. Nyní jste pánem života a smrti. Musíte utíkat, musíte přemýšlet, musíte se schovat před ozbrojenými jednotkami, které dostaly za úkol sundat vás k zemi. Nemáte pro ně žádné slitování.

nasili Pokud jste občas naštvaní, myslím, že by Hatred bylo to správné, co si zahrát. Hra působí dobře, hlavně se na ní dá skvěle vyřádit. Mohla by mít velký úspěch, snad zapůsobí dobře i po vydání.

Koupíte si, nebo stáhnete si Hatred?

Ano.
Ne.
Nevím.
Celkem hlasů: 41
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background