background - Battalion 1944 vydá Square Enix
Battalion 1944 vydá Square Enix

Battalion 1944 vydá Square Enix

13. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

O Battalion 1944 se dalo zaslechnout na začátku minulého roku, kdy ji autoři z nezávislého studia Bulkhead Interactive představili a uspořádali Kickstarter kampaň. Ta byla velmi úspěšná a vybral se dvojnásobek požadované částky.

Jelikož se blíží datum vydání, bylo potřeba najít pro titul i vydavatele. Tím se stal Square Enix Collective. Hra vyjde na PC, ale i na PlayStation 4 a Xbox One.

Pokud jste o hře neslyšeli, je na čase si ji trochu představit. Jedná se o multiplayer střílečku z druhé světové války a cílem autorů je přivést zážitek ze starých her na Unreal 4 enginu. Je na jednu stranu škoda, že na singleplayer si člověk musí nechat zajít chuť, hra je od začátku plánovaná jako čistě multiplayer. Vývojáři o implementaci singleplayeru uvažovali v případě, že by hra dokázala vybrat 1 200 000 liber. To se bohužel nestalo.

Od multiplayeru můžeme očekávat adrenalinový zážitek, žádné kill streaky, žádné berličky, jen vy a vaše schopnosti.

Je zajímavé, že to není poprvé, co Square Enix a Bulkhead spolupracují. Není to tak dávno, co vydali jejich další hru s názvem Turning Test.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background