background - Battalion 1944 vydá Square Enix
Battalion 1944 vydá Square Enix

Battalion 1944 vydá Square Enix

13. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

O Battalion 1944 se dalo zaslechnout na začátku minulého roku, kdy ji autoři z nezávislého studia Bulkhead Interactive představili a uspořádali Kickstarter kampaň. Ta byla velmi úspěšná a vybral se dvojnásobek požadované částky.

Jelikož se blíží datum vydání, bylo potřeba najít pro titul i vydavatele. Tím se stal Square Enix Collective. Hra vyjde na PC, ale i na PlayStation 4 a Xbox One.

Pokud jste o hře neslyšeli, je na čase si ji trochu představit. Jedná se o multiplayer střílečku z druhé světové války a cílem autorů je přivést zážitek ze starých her na Unreal 4 enginu. Je na jednu stranu škoda, že na singleplayer si člověk musí nechat zajít chuť, hra je od začátku plánovaná jako čistě multiplayer. Vývojáři o implementaci singleplayeru uvažovali v případě, že by hra dokázala vybrat 1 200 000 liber. To se bohužel nestalo.

Od multiplayeru můžeme očekávat adrenalinový zážitek, žádné kill streaky, žádné berličky, jen vy a vaše schopnosti.

Je zajímavé, že to není poprvé, co Square Enix a Bulkhead spolupracují. Není to tak dávno, co vydali jejich další hru s názvem Turning Test.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background