background - Blíží se remaster Starcraftu?
Blíží se remaster Starcraftu?

Blíží se remaster Starcraftu?

18. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Existuje takový starý otřepaný vtípek o tom, že Jižní Korea je jediný stát na světě, jehož národní sport má i datadisk. Řeč je samozřejmě o Starcraftu. Říká se, že Starcraft 1 je to nejlepší, co Blizzard kdy nabídnul a to, že se hra dlouhé roky drží v srdcích hráčů a v esportu o tom i svědčí.

Už minulý rok se začaly objevovat jisté zvěsti o tom, že by Blizzard mohl pracovat na remasteru této hry. Nebylo tehdy nic oznámeno, ovšem tentokrát se situace mění. Team Liquid fórum přišlo s informacemi, které převzalo Sports Seoul a ty potvrzují, že Blizzard přece jenom na něčem takovém pracuje. Hra by se měla jmenovat Starcraft Remastered a mohli bychom se ji teoreticky dočkat na přelomu května-června.

Hra by měla obsahovat vylepšenou grafiku, upravený battlenet a stejnou hratelnost, jakou nabízel Brood War.

Podle Sports Seoul Blizzard tuho hru už tajně prezentoval na svém posledním Blizzconu, kde mluvil se sponzory. Oficiální oznámení by mělo přijít právě z Koreje.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background