background - Blíží se remaster Starcraftu?
Blíží se remaster Starcraftu?

Blíží se remaster Starcraftu?

18. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Existuje takový starý otřepaný vtípek o tom, že Jižní Korea je jediný stát na světě, jehož národní sport má i datadisk. Řeč je samozřejmě o Starcraftu. Říká se, že Starcraft 1 je to nejlepší, co Blizzard kdy nabídnul a to, že se hra dlouhé roky drží v srdcích hráčů a v esportu o tom i svědčí.

Už minulý rok se začaly objevovat jisté zvěsti o tom, že by Blizzard mohl pracovat na remasteru této hry. Nebylo tehdy nic oznámeno, ovšem tentokrát se situace mění. Team Liquid fórum přišlo s informacemi, které převzalo Sports Seoul a ty potvrzují, že Blizzard přece jenom na něčem takovém pracuje. Hra by se měla jmenovat Starcraft Remastered a mohli bychom se ji teoreticky dočkat na přelomu května-června.

Hra by měla obsahovat vylepšenou grafiku, upravený battlenet a stejnou hratelnost, jakou nabízel Brood War.

Podle Sports Seoul Blizzard tuho hru už tajně prezentoval na svém posledním Blizzconu, kde mluvil se sponzory. Oficiální oznámení by mělo přijít právě z Koreje.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background