background - Blíží se remaster Starcraftu?
Blíží se remaster Starcraftu?

Blíží se remaster Starcraftu?

18. 03. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Existuje takový starý otřepaný vtípek o tom, že Jižní Korea je jediný stát na světě, jehož národní sport má i datadisk. Řeč je samozřejmě o Starcraftu. Říká se, že Starcraft 1 je to nejlepší, co Blizzard kdy nabídnul a to, že se hra dlouhé roky drží v srdcích hráčů a v esportu o tom i svědčí.

Už minulý rok se začaly objevovat jisté zvěsti o tom, že by Blizzard mohl pracovat na remasteru této hry. Nebylo tehdy nic oznámeno, ovšem tentokrát se situace mění. Team Liquid fórum přišlo s informacemi, které převzalo Sports Seoul a ty potvrzují, že Blizzard přece jenom na něčem takovém pracuje. Hra by se měla jmenovat Starcraft Remastered a mohli bychom se ji teoreticky dočkat na přelomu května-června.

Hra by měla obsahovat vylepšenou grafiku, upravený battlenet a stejnou hratelnost, jakou nabízel Brood War.

Podle Sports Seoul Blizzard tuho hru už tajně prezentoval na svém posledním Blizzconu, kde mluvil se sponzory. Oficiální oznámení by mělo přijít právě z Koreje.

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background