Představení hardware od SilentiumPC

Představení hardware od SilentiumPC

30. 03. 2017
Jakub Kozák
0 obrázků
7 min čtení

SilentiumPC se během krátké doby stala poměrně uzávanou značkou hlavně na poli chlazení a počítačových beden. Kdo by si řekl, že levné neznamená dobré tak zde by docela hodně tvrdě narazil.

Značka jako taková vyrábí na svou cenu opravdu nadprůměrně kvalitní produkty a byť by někteří mohli namítat, že se jedná o Polskou značku tak mohou být díky tomuto zcela rozčarováni a nadchnuti.

A co si dnes vlastně v rychlosti představíme a v následujících týdnech i zrecenzujeme?

Ve zkratce se jedná o asi nejlepší bednu do 1500,- která dokáže nabídnout velmi velkorysý prostor pro komponenty a není jí žádná jiná než Gladius M35W. Písmeno W značí, že se jedná o prosklenou bočnici, takže můžete pozorovat své komponenty v celé jejich kráse! K těmto bednám bych velmi doporučil i podsvícení Aurora 2 (RGB-302).

Dalšími tentokrát z královské třídy těch největších chladičů budeme mít právě chladiče jako jsou Grandis 2 nebo Fortis 3. Oba dva se vyznačují tím, že konkurují právě chladičům jako je Noctua. Já osobně z jejich dílny používám právě model Fera 3, který nemá žádné problémy uchladit i procesor Intel Core i5 6600K přetaktovaný na 5GHz se stále velmi dobrými teplotami! Grandis 2 Fortis 3

A to nejlepší samozřejmě na konec! Společnost SilentiumPC taktéž vyrábí i prvotřídní zdroje do osobních sestav, které mají certifikace 80+ Gold (účinnost až 92%). Já osobně jsem k recenzi dostal momentálně nejvyšší model Enduro FM1 650W, který se vyznačuje plně modulární kabeláží a právě certifikací 80+ Gold. Zdroje do České republiky zatím dodává pouze jediný prodejce (momentálně za 2050,- s DPH) a tím je právě Patro.cz, díky kterému se v budoucnu můžete těšit i na mnohem více produktů!

Za dodání komponent bych chtěl poděkovat společnosti SilentiumPC

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background