background - Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4
Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

3. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je tomu takřka rok co Uncharted 4 vyšel a nutno říct, že tato hra fascinuje kdykoliv se k ní člověk vrací. Nádherná vizuální stránka, propracovanost celkového zpracování a v neposlední řadě takřka maniakální důraz na detaily jsou jen některé z řady důvodu, proč byl U4 veleben hráčskou komunitou i recenzenty. Naughty Dog jsou vážně lidé, kteří si zaslouží post vývojářských bohů (společně například s Kojima Productions, nebo CD Projekt RED).

Zmínili jsme maniakální důraz na detaily a v tomhle případě to rozhodně není mluvení (v našem případě spíš psaní) do větru. To, do jaké míry je hra detailní, je vizitkou její kvality a právě díky práci z drobnostmi se na Uncharted 4 tak dobře kouká.

Youtuber TheMadEmad ve svých zatím třech videích prozkoumal detailnost U4 a při tom všem co našel se člověk neubrání dojmu, že Naughty Dog vytvořili umělecké dílo.

Ony videa přikládáme zde:

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background