background - Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4
Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

3. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je tomu takřka rok co Uncharted 4 vyšel a nutno říct, že tato hra fascinuje kdykoliv se k ní člověk vrací. Nádherná vizuální stránka, propracovanost celkového zpracování a v neposlední řadě takřka maniakální důraz na detaily jsou jen některé z řady důvodu, proč byl U4 veleben hráčskou komunitou i recenzenty. Naughty Dog jsou vážně lidé, kteří si zaslouží post vývojářských bohů (společně například s Kojima Productions, nebo CD Projekt RED).

Zmínili jsme maniakální důraz na detaily a v tomhle případě to rozhodně není mluvení (v našem případě spíš psaní) do větru. To, do jaké míry je hra detailní, je vizitkou její kvality a právě díky práci z drobnostmi se na Uncharted 4 tak dobře kouká.

Youtuber TheMadEmad ve svých zatím třech videích prozkoumal detailnost U4 a při tom všem co našel se člověk neubrání dojmu, že Naughty Dog vytvořili umělecké dílo.

Ony videa přikládáme zde:

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background