background - Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4
Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

Ohlédnutí za genialitou Uncharted 4

3. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je tomu takřka rok co Uncharted 4 vyšel a nutno říct, že tato hra fascinuje kdykoliv se k ní člověk vrací. Nádherná vizuální stránka, propracovanost celkového zpracování a v neposlední řadě takřka maniakální důraz na detaily jsou jen některé z řady důvodu, proč byl U4 veleben hráčskou komunitou i recenzenty. Naughty Dog jsou vážně lidé, kteří si zaslouží post vývojářských bohů (společně například s Kojima Productions, nebo CD Projekt RED).

Zmínili jsme maniakální důraz na detaily a v tomhle případě to rozhodně není mluvení (v našem případě spíš psaní) do větru. To, do jaké míry je hra detailní, je vizitkou její kvality a právě díky práci z drobnostmi se na Uncharted 4 tak dobře kouká.

Youtuber TheMadEmad ve svých zatím třech videích prozkoumal detailnost U4 a při tom všem co našel se člověk neubrání dojmu, že Naughty Dog vytvořili umělecké dílo.

Ony videa přikládáme zde:

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background