background - Vyjde herní Spider-Man už letos?
Vyjde herní Spider-Man už letos?

Vyjde herní Spider-Man už letos?

4. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Spider-man, jeden z velmi očekávaných titulů pro PS4, na kterém pracuje studio Insomniac Games (autoři Ratchet & Clank a to včetně loňského vydařeného rebootu), se možná dočká vydání už letos, což je velmi překvapivé, zejména protože jsme ze hry zatím mnoho neviděli – kupříkladu žádnou gameplay ukázku (kromě krátkých sekvencí v traileru z E3 2016).

Odkud ovšem pochází informace o letošním datu vydání? Stručně řečeno, práskl to Ryan Penagos, šéf Marvel Digital Media, který v livestreamu mluvil o Marvelovských hrách – letos se totiž kromě Spídi pro PlayStation 4 chystá i Marvel vs. Capcom: Infinite, který kromě PS4 vyjde i na Xbox One a PC.

Ergo, nejedná se tedy o oficiální informaci, ale minimálně je to žhavá stopa. Navíc, letos filmová divize Sony posílá do kin Spider-Man: Homecoming, takže je velmi možné, že film i hra vyjdou současně, což by ovšem znamenalo, že se herního pavoučího muže dočkáme už v červenci. (Tohle je ovšem jen spekulace, protože nevíme, jak Insomniac Games stíhají vývoj, navíc, film a hra spolu nejsou příběhově propojeny, takže není nutné, aby šli do éteru současně).

Více informací (pravděpodobně včetně oficiálního data vydání) se nejspíš dozvíme na letošní E3, kde má Sony připravený celkem bohatý program.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background