background - Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra
Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra

Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra

5. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Po loňském veleúspěšném filmu asi není nutné Deadpoola nějak obšírně představovat. Zkrátka je to Marvelovský anti-hrdina, který vnikl jako něco mezi Spider-Manem, Deadshotem a celou škálou duševních chorob. A komiks, hra i film tomu odpovídají.

Herní Deadpool spatřil světlo světa už v roce 2013 (kdy vyšel na PC, PS3 a Xbox 360), zažil sice výpadek z digitálních obchodů, protože všechny hry distribuované Activision, které měli Marvel licenci, o ní přišli (a tak bylo nutné je odstranit ze Steamu a dalších platforem). Ale naštěstí ještě předtím stihla vyjít remaster verze pro PS4 a Xbox One a v půlce roku 2016 došlo k uklidnění války o autorská práva, takže je tato hra zase dostupná na všech online distribučních sítích.

Pokud patříte mezi komiksové nadšence a nějakým záhadným způsobem jste herního Deadpoola minuli, tak vám tenhle titul můžeme vřele doporučit. Z hlediska herní náplně a obecně gameplaye sice nepatří mezi bůhvíjaké skvosty, ale Deadpoolovy hlášky, shazování herních klišé a vůbec parodování klasických superhrdinských akčních her jsou dobré důvody, proč si tento titul alespoň zkusit zahrát.

A pro vaše nalákání vám zde ukážeme pár skvostných momentů z Deadpool the Game:

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background