background - Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra
Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra

Vzpomínky na Deadpool the Game – jiná, ale zábavná hra

5. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Po loňském veleúspěšném filmu asi není nutné Deadpoola nějak obšírně představovat. Zkrátka je to Marvelovský anti-hrdina, který vnikl jako něco mezi Spider-Manem, Deadshotem a celou škálou duševních chorob. A komiks, hra i film tomu odpovídají.

Herní Deadpool spatřil světlo světa už v roce 2013 (kdy vyšel na PC, PS3 a Xbox 360), zažil sice výpadek z digitálních obchodů, protože všechny hry distribuované Activision, které měli Marvel licenci, o ní přišli (a tak bylo nutné je odstranit ze Steamu a dalších platforem). Ale naštěstí ještě předtím stihla vyjít remaster verze pro PS4 a Xbox One a v půlce roku 2016 došlo k uklidnění války o autorská práva, takže je tato hra zase dostupná na všech online distribučních sítích.

Pokud patříte mezi komiksové nadšence a nějakým záhadným způsobem jste herního Deadpoola minuli, tak vám tenhle titul můžeme vřele doporučit. Z hlediska herní náplně a obecně gameplaye sice nepatří mezi bůhvíjaké skvosty, ale Deadpoolovy hlášky, shazování herních klišé a vůbec parodování klasických superhrdinských akčních her jsou dobré důvody, proč si tento titul alespoň zkusit zahrát.

A pro vaše nalákání vám zde ukážeme pár skvostných momentů z Deadpool the Game:

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background