background - Nový God of War už v tomto roce?
Nový God of War už v tomto roce?

Nový God of War už v tomto roce?

7. 04. 2017
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

God of War je legendární série a tak není divu, že na chystaný nový díl jsou hráči... no... nadržení, nebojme se toho slova. Nicméně touha hráčů po dalších vražedných dobrodružstvích by mohla být uspokojena již v dohledné době, protože podobně jako v případě Spider-mana, o kterém jsme psali onehdy, to vypadá, že někdo práskl rok vydání i u nového God of War.

A ten někdo byl samotný Kratos, přesněji řečeno Christopher Judge, herec který mu propůjčil hlas a kterého asi většina z vás zná jako Teal'ca ze seriálu Stargate SG-1 (ovšem mihl se i v Atlantidě). Judge na svém twitterovém účtě uvádí, že nový God of War je titul určený pro rok 2017, což sice není oficiální zpráva, ale je velmi pravděpodobné, že si herec prostě pustil pusu (v tomto případě spíš klávesnici) na špacír a celému světu tak předčasně oznámil kdy GoW vyjde. Jestli je to pravda se nejspíš jako vždy dozvíme na E3, ale když představitel hlavní role napíše něco takového, tak bychom brzké vydání viděli velmi optimisticky.

Zdroj: Reddit

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background